100 Nowych Milionerów Rocznie w Empower Network

…w 2014 roku, rozpoczął się pewien szczególny czas w firmie Empower Network – mnóstwo przygotowań, mnóstwo szkoleń online oraz wydarzeń na żywo (głównie w USA), a także zaplanowanych zmian i ich stopniowe wdrażanie.

Więc Co Się Tak Naprawdę Dzieje w Empower Network od 2014 Roku?

David Wood (główny założyciel Empower Network) ma nowy, nieszablonowy cel – chce aby w Empower Network rocznie kreowało się min. 100 nowych milionerów! (obecnie jest kilkunastu milionerów po kilku latach funkcjonowania firmy).

100-milionerow-Empower-Network

Cel wydaje się być potężną przepaścią pomiędzy tym, co jest, a tym co zostało zaplanowane, aczkolwiek przyglądając się zmianom, które następują w Empower Network i temu, jacy ludzie współtworzą ten projekt – mogę tylko tyle napisać: jest to możliwe! 

Co Się Zmieniło, Co Nowego Powstało w Empower Network…?

W maju 2014 roku został zmieniony plan zarobkowy – nowy plan prowizyjny daje nadal potężne możliwości, tak jak było wcześniej, ale teraz dodatkowo motywuje sponsora do pomocy swoim poleconym. Nowy plan zarobkowy dostępny jest z wersji wideo na tym blogu, pod zakładką „Jak Zarabiać?” , także zapoznaj się z nim.

W 2014 roku zostało również zniwelowane pewne „niedomówienie” – w poprzednich latach, przez cały czas była mowa o zarabianiu 100% prowizji od sprzedaży produktów i usług Empower Network i rzeczywiście w pierwszym momencie, pojawiała się na kontach użytkowników informacja/kwota w takiej wysokości, ale jest jeden drobny szczegół – firma obsługująca wszystkie płatności/transakcje, pobierała swoje prowizje od wykonywanej usługi i w rzeczywistości wychodziło mniej zarobku. Ta sytuacja powodowała różne nieciekawe sytuacje z użytkownikami, tak więc od 2014 roku jest jasna informacja, że zarabia się 70% prowizji.

Firma dba bardzo mocno o swój wizerunek i aspekty prawne, tak aby wszystko było na najwyższym poziomie i aby było dla każdego zrozumiałe, że ponadprzeciętne rezultaty finansowe, które wielu członków Empower Network osiąga, wynikają z ich zaangażowania i pracy nad zmianą siebie (myślenia, nawyków…) i rozwojem swojego biznesu opartego o Empower Network, a nie z samego faktu rejestracji, czy zakupu któregoś z produktów…

Pod koniec 2014 roku, została udostępniona niewielkiej grupie użytkowników, nowa platforma blogowa KALATU i od niedawna, każdy użytkownik może z niej korzystać. 

Jest to trzecia platforma blogowa z rzędu w Empower Network (od początku istnienia firmy), która niedługo całkowicie zastąpi poprzednią… i zdecydowanie jest to najlepsza wersja systemu blogowego, jakie firma do tej pory prezentowała. 

KALATU jest platformą blogową opartą o WordPress, typowo nastawioną na rozwój swojego biznesu i generowanie dochodów, która dodatkowo posiada unikalny element, motywujący użytkowników do działania. Poza tym został zniesiony limit, jeśli chodzi o liczbę blogów, które chcesz sobie utworzyć na tej platformie w ramach opłacanego abonamentu – jego wysokość nie uległa zmianie.

zmiany-nowosci-emppower-network2015

W 2014 roku zostały stworzone nowe, świetne produkty szkoleniowe, oparte na doświadczeniach obecnych milionerów i założycieli firmy, dzięki którym wszyscy ci ludzie, stali się osobami bogatymi. Produkty te zastąpiły stare, w styczniu 2015. 

W styczniu 2015, zostało również przebudowane całe „biuro” każdego użytkownika, dzięki czemu łatwiej jest się w nim poruszać.

W styczniu zostały również udostępnione partnerom nowe „tunele sprzedażowe„, na których stworzenie, firma wydała mnóstwo pieniędzy i są zrobione naprawdę profesjonalnie.

Webinary dla partnerów ostatnio odbywają się co tydzień, a czasem nawet kilka razy w tygodniu.

Po prostu został zbudowany solidny fundament pod główny cel, który przyjął sobie David Wood, a to zapewne jeszcze nie wszystko, co nas czeka w 2015…

…a czy Ty również chcesz wstąpić na drogę po srebrny sygnet, który noszą wszyscy milionerzy z Empower Network? Jeśli tak, to:

 —> Dołącz Do Empower Network TERAZ

Pamiętaj o tym, że firma nie gwarantuje nikomu zarobków na jakimkolwiek poziomie. Empower Network daje potężne możliwości, ale wyniki zależne są od własnego zaangażowania i ciężkiej pracy. Dokument Income Disclosure, pokazujący przeciętne zarobki, dostępny jest pod adresem www.empowernetwork.com/income