$25 Miesięcznie za Wirusowy System Blogowy w Empower Network – Czy To Się Opłaca?

Istnieje sporo darmowych systemów blogowych, jak np. Blog.Onet.pl, Blogger.com, Blox.pl, ale największym ich minusem jest fakt, że na Twoim blogu utworzonym na „darmowej” platformie blogowej, będą pojawiały się reklamy. Jeśli myślisz poważnie o biznesie online, to musisz się liczyć z kosztami, tworzenie bloga na darmowym systemie nie ma sensu – reklamy, które będą pojawiały się na Twoim blogu, będą pochodziły często od konkurencji, która będzie Ci odbierać Twoich potencjalnych klientów, czy też partnerów do danego biznesu.

Wyjątkiem pod względem pojawiających się reklam jest darmowy system blogowy WordPress, ale słowo „darmowy” jest tutaj użyte na wyrost. Sam system jest rzeczywiście darmowy (i prawdopodobnie najlepszy na świecie), ale żeby uruchomić swój blog, musisz kupić domenę (koszt za zakup niewielki – do kilkudziesięciu złotych.. + do ponad 100zł rocznie za jej przedłużenie) oraz płacić za serwer co kosztuje nie mało (w renomowanych firmach nawet ok. 500zł rocznie), na którym umieścisz pliki swojego bloga.

Wirusowy System Blogowy w Empower Network

W Empower Network wirusowy system blogowy kosztuje $25 miesięcznie. Niektórych ludzi ten koszt odstrasza, natomiast ludzie, którzy rozumieją biznes Empower Network i traktują go poważnie, wiedzą że to ma sens, ponieważ jest to kwota abonamentowa i działając w tym biznesie, mogą zarabiać 100% prowizji od zakupów swoich poleconych…

Poza tym blogi tworzone dla członków Empower Network, są tak zaprojektowane, aby budowały listy mailingowe dla osób prowadzących je oraz pozyskiwały klientów i poleconych dla tych osób, które otrzymują po 100% prowizji od każdej sprzedaży (niezależnie od produktu).

…a tak w ogóle, co to znaczy Wirusowy System Blogowy? Zobacz krótkie wideo wyjaśniające tę kwestię:

 Wirusowy System Blogowy, a Systematyczność Działań..

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć, że wirusowy system blogowy w Empower Network nie ma sensu, że nie można na tym zarobić pieniędzy itp. Nie prawda. Być może nie zobaczysz efektów w postaci dużych zysków szybko prowadząc tylko własnego bloga (bez reklamy w innych serwisach), ale będąc osobą wytrwałą i systematyczną, na pewno zobaczysz efekty, które Cię zadziwią..

Jedna z zasad Empower Network mówi „Blog Daily and Tell Others”, czyli: prowadź bloga codziennie (umieszczaj wpisy codziennie) i „mów” o nich innym ludziom.

Ta zasada w połączeniu z kilkoma innymi, które otrzymuje każdy członek Empower Network, zaraz po rejestracji w systemie i opłaceniu systemu blogowego, po prostu działa, co potwierdza coraz więcej osób z całego świata (np. Tracey Walker, która jest jedną z najlepiej zarabiających osób w Empower Network).

Tracey Walker Income Proof

W Jakim Języku Prowadzić Swojego Bloga w Empower Network?

To jest pytanie, które zadaje sobie chyba większość osób z krajów nie anglojęzycznych, podejmując współpracę z Empower Network. Ja na początku umieszczałem wpisy „dzielone” polsko-angielskie, a obecnie umieszczam wpisy czasem w języku angielskim, czasem w języku polskim, ale tak naprawdę nie ma to jakiegoś ogromnego znaczenia, w jakim języku będziesz umieszczać swoje wpisy, ponieważ tak czy inaczej, umieszczając na swoim blogu wartościowe treści, przyciągniesz do niego odwiedzających i swoich przyszłych poleconych.

Bardzo ważną rzeczą w korzystaniu z wirusowego systemu blogowego w Empower Network (co często będę powtarzał) jest systematyczność i wytrwałość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.