BLOG BEAST – Bestia Nadchodzi… (Październik 2013)

The Blog Beast – Co To Jest?

W Internecie zaczyna być głośno na temat BLOG BEAST. O co w tym wszystkim chodzi? Otóż BLOG BEAST  to seria kilku wydarzeń w postaci Hangout-ów i Webcast-u na żywo, które będą miały miejsce w Internecie na przestrzeni praktycznie całego października 2013r. 

Wydarzenia te są ściśle powiązane z unikalnym wirusowym systemem blogowym, który już w październiku zostanie uruchomiony i wprowadzony do oferty sprzedażowej firmy Empower Network, właśnie pod nazwą THE BLOG BEAST.

Empower NEtwork BLOG BEAST

THE BLOG BEAST – Największe Wydarzenie w Historii Internetu

Jak zapewne wiesz, flagowym produktem Empower Network jest przez cały czas wirusowy system blogowy – to na tym produkcie opiera się cały biznes, jest on podstawowym produktem, od którego zaczyna się budować swój biznes współpracując z Empower Network. Obecny system blogowy jest oparty na najpopularniejszym na całym świecie systemie blogowym WordPress.

Właściciele Empower Network poszli o krok dalej niż WordPress i wszystkie inne platformy blogowe znane na świecie. Na projekt BLOG BEAST właściciele Empower Network poświęcili ok. roku czasu i $3 000 000, aby stworzyć najpotężniejsze na świecie narzędzie, które będzie bardzo łatwe w użyciu, a zarazem skuteczne w kwestii generowania dochodów i pozyskiwania partnerów do Empower Network.

The Blog Beast ma być największym wydarzeniem w historii Internetu, a nowy system blogowy ma się stać w ciągu ok. roku czasu najbardziej rozpoznawalnym na całym świecie systemem blogowym.

 

Co takie unikalnego jest w systemie blogowym Blog Beast?

Przede wszystkim – utworzenie takiego bloga to jest dosłownie kilka kliknięć (nie musisz znać się na wgrywaniu plików na serwer, na instalowaniu i konfigurowaniu wtyczek (tak jak w WordPressie).., zmiana wyglądu bloga to również dosłownie chwila. Blogi te są tak skonstruowane, aby budowały dla Ciebie listę subskrybentów i pozyskiwały dla Ciebie partnerów do Empower Network (jeśli w ogóle chcesz zarabiać w Empower Network).

BlogBeast w Empower Network

BLOG BEAST to również aplikacja mobilna na telefony komórkowe – możesz być gdziekolwiek na świecie i nie zaniedbywać swojego bloga. Wszystko na blogu będzie można zrobić za pośrednictwem telefonu komórkowego. Chcesz wstawić zdjęcia z wakacji na swojego bloga, które zrobisz telefonem – zajmie Ci to chwilę.. Chcesz wstawić krótki filmik nagrany telefonem – wystarczy chwila i pojawi się na Twoim blogu…

W starym systemie blogowym – jeden członek Empower Network, może mieć tylko jednego bloga utworzonego – w Blog Beast będziesz mógł/a utworzyć tyle blogów, ile chcesz i co jest tutaj najlepsze – CENA NIE IDZIE DO GÓRY – nadal będzie to $25 miesięcznie!

Kolejna istotna kwestia –  w starym systemie blogowym, można utworzyć bloga tylko w subdomenie, czyli www.empowernetwork/TwojaNazwaUżytkownika/ natomiast w systemie Blog Beast będzie możliwość podłączenia do swoich blogów własnych domen!

To wszystko na chwilę obecną – więcej szczegółów po uruchomieniu systemu…

Teraz jeśli chcesz i znasz język angielski – możesz dołączyć do Empower Network i propagować wydarzenie BLOG BEAST, dzięki któremu pozyskasz partnerów do swojego biznesu Empower Network.. W tym celu zapisz się na listę mailingową na poniższej stronie, aby otrzymywać informacje o październikowych wydarzeniach:

http://lifefullofsuccess.com

…oraz musisz być zarejestrowanym użytkownikiem (z aktywnym kontem partnerskim), aby móc polecać wydarzenie BLOG BEAST i pozyskiwać partnerów do swojej grupy (na górze bloga, kliknij odpowiedni link, aby dokonać rejestracji).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.