BLOGOWANIE – Metoda Na Potężne Dochody Online

W Polsce większość ludzi żyje na bardzo kiepskim poziomie ze względu na ich stan finansów, większość twierdzi, że nie ma możliwości w tym kraju, duża część ludzi ucieka zagranicę dla „lepszego życia”, a to lepsze życie kończy się często pracą na zmywaku lub sprzątaniem pokoi hotelowych od 8-12 godzin na dobę, opłacaniem nie swojego mieszkania i udawania, że ma się w końcu cudowne życie – ale czy tak jest? – nie do końca… 

Ja również przerabiałem temat wyjazdów zagranicę do pracy lata temu i „szukania swojego szczęścia”… i to „cudowne życie zagranicą”, wcale nie wygląda tak cudownie w większości przypadków, jak je niektórzy opisują.

Większość Polaków szuka możliwości i „szczęścia” daleko od domu, swojego miasta, kraju… a możliwości są na wyciągnięcie ręki – nawet z domu nie trzeba wychodzić, aby zacząć zarabiać pieniądze! 

Jedną z tych możliwości jest blogowanie

Blog jest jednym z potężnych narzędzi marketingowych, które może spowodować bardzo dynamiczny rozwój Twojego biznesu i doprowadzić do gigantycznych zarobków, pod warunkiem, że wiesz jak to narzędzie wykorzystać.

Jeśli chodzi o blogowanie, to sekretem, a raczej kluczową sprawą, jest tutaj pasja i systematyczność.

blogowanie-tworzenie-contentu

Jeśli tworzysz blog na temat, który Ciebie nie interesuje (robisz to tylko i wyłącznie dla pieniędzy) – poniesiesz porażkę! Natomiast jeśli dany temat (zarabianie w Internecie, rozwój osobisty, zdrowy styl życia, sport itd.) jest dla Ciebie ważny, bardzo często czytasz na ten temat, testujesz, doświadczasz, w jakiś sposób używasz… to to jest coś, o czym powinieneś pisać na swoim blogu… i to przyczyni się do Twojego sukcesu!

Blogowanie powinno być czymś, co robisz systematycznie, czyli np. codziennie albo 3 razy w tygodniu (najlepiej w te same dni, aby nauczyć Twoich odbiorców, że właśnie w te konkretne dni, warto zaglądnąć na Twój blog).

blogowanie-zarobki-biznes

Blogowanie i Sukcesy Finansowe Blogerów…

Dla mnie jednym z takich „przykładów do naśladowania” jeśli chodzi o blogowanie, jest David Wood (główny założyciel firmy Empower Network), którego historia pokazuje, że w ciągu zaledwie pierwszych 3 miesięcy od momentu, jak zaczął blogować, zarobił ok. $25 000

Oczywiście przyczyniła się do tego potężna determinacja, jak David został bez domu i środków do życia – kiedy miał tylko swój samochód i laptop…

W Empower Network jest mnóstwo przykładów ludzi, którzy nawet bez doświadczenia, dzięki blogowaniu, osiągnęli w ciągu od miesiąca do kilku miesięcy, dochody w kwotach od kilku do kilkudziesięciu tysięcy dolarów, co zmieniło całkowicie ich życie.

W Polsce większość blogerów nie ujawnia swoich dochodów, wynikających z prowadzenia blogów – nie dziwię się, bo przy obecnej chorej mentalności, jaka panuje w Polsce – trzeba się mocno zastanowić, czy pokazywać jakiekolwiek swoje dochody publicznie.

…natomiast jednym z przykładów, jeśli chodzi o blogerów w Polsce, którzy osiągnęli duże wyniki finansowe, jest np. Michał Szafrański, który dzięki połączeniu blogowania z ofertą lokat bankowych, wygenerował spory zysk w ciągu 8-miu dni (69tys. zł).

Ja nie mogę się pochwalić takimi dochodami, jak w przypadku powyższych przykładów, aczkolwiek moje blogi również generują dla mnie zyski i dostrzegam w blogowaniu potężny potencjał, jeśli chodzi o stworzenie sobie nie tyle stałego źródła dochodu, co osiągnięcia wolności finansowej.

Nowe Możliwości Od Empower Network…

W Empower Network pojawiły się nowe możliwości. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Empower Network, a chcesz przetestować system blogowy i partnerski, to nie musisz wydawać nawet 1 centa.

Teraz masz możliwość testowania wspomnianych systemów za darmo przez 5 dni, pod warunkiem, że dołączysz z poniższego linku.

—> Testuj System Blogowy Przez 5 Dni

Poza tym David Wood stworzył w Empower Network wyzwanie o nazwie „21 Day Blogging Challenge”, czyli wyzwanie dla osób, które naprawdę chcą zacząć osiągać rezultaty, dzięki blogowaniu i którego celem jest spowodowanie, aby każdy, kto podejmie się tego wyzwania – przez min. 21 dni, codziennie umieszczał nowe artykuły na swoim blogu.

…i David w ramach tego wyzwania pokazuje, jak prowadzić swój blog, aby zaczął generować dochody. Jeśli chcesz, to skorzystaj z tej opcji, aczkolwiek tutaj nie będzie okresu testowego 5-ciu dni za darmo.

—> Zapisz się na 21 Day Blogging Challenge