Co To Jest Empower Network?

Empower Network został stworzony przez dwóch mężczyzn, którzy w swoim życiu dosięgnęli dna – David Wood i David Sharpe w pewnym momencie swojego życia byli osobami bezdomnymi, jeden z nich był uzależniony od narkotyków i alkoholu… mimo tej kiepskiej sytuacji życiowej, nie poddali się – w pewnym momencie powiedzieli sobie „mam dość takiego życia”… i skupili się na rozwiązaniach, dzięki którym stworzyli od zera potężny biznes generujący miliony dolarów miesięcznie.

dawid-wood-dawid-sharpe

David Wood i David Sharpe to jeden z wielu przykładów na to, że NIE WAŻNE w jakiej sytuacji obecnie się znajdujesz, możesz ją zmienić o 180 stopni i tak naprawdę tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, czy Twoja sytuacja finansowa/życiowa ulegnie zmianie – jest wiele przykładów ludzi, którzy zaczynali od totalnego dna, a teraz są bogaci (np. Joe Vitale oraz Robert Kiyosaki wraz z obecną małżonką – wszyscy Ci ludzie byli bezdomni, a dzięki swojej determinacji i chęci odmiany swojego życia, teraz są bogaci i pomagają innym ludziom zmieniać życie..).

…ale Czym Tak Naprawdę Jest Empower Network?

Przede wszystkim Empower Network to coraz większa społeczność ludzi nastawionych na rozwój osobisty i osiąganie sukcesów oraz produkty, dzięki którym ludzie osiągają niezależność  finansową bardzo szybko w stosunku do większości biznesów. Każdy produkt, który zostanie sprzedany, to 70% prowizji dla członka społeczności Empower Network.

Podstawowym produktem Empower Network jest wirusowy system blogowy KALATU, dostępny jest również hosting video oraz produkt w wersji audio dla przemiany mentalnej, a także szkolenia, które krok po kroku pokazują, jak osiągać konkretne rezultaty – bardziej szczegółowo na temat produktów, przeczytasz pod zakładką Oferta Empower Network.

Jaki Jest Główny Cel Istnienia Empower Network?

Przede wszystkim zmiana myślenia/nastawienia człowieka, w celu osiągania sukcesów – nie tylko finansowych, ale również w innych dziedzinach życia. Całkowita przemiana życia, dzięki zmianie nawyków i uzyskaniu wolności finansowej (obecny cel David-a to kreowanie 100 nowych milionerów rocznie).

Empower Network jest jak żywy organizm. Właściciele firmy oraz systemu David Wood i obecnie Jonathan Cronstendt, stale dbają o to, żeby dostarczać możliwie jak najwyższej jakości wiedzę i rozwiązania dla ludzi, którzy dzięki nim osiągają niesamowite wyniki.

Organizują webinary, nagrywają audio (oni lub inni członkowie Empower Network, którzy generują największe wyniki), które każdy użytkownik Empower Network może sobie odsłuchać (co tydzień nowe), organizują spotkania na żywo w pięknych częściach świata, jak np. na Hawaje, czy też USA (Chicago, Denver..) – tworzone są webcasty na żywo z tamtych miejsc dla osób, które nie mogą lecieć w te malownicze miejsca.. a przede wszystkim mocno motywują do działania i zmiany swojego szarego życia, na takie jakiego każdy z nas pragnie…

Niemal każdy członek Empower Network, który zaczął osiągać interesujące wyniki finansowe dzięki szkoleniom/produktom Empower Network, potwierdza, że nie tylko stan finansów uległ zmianie w jego/jej życiu, ale praktycznie całe życie uległo bardzo pozytywnej zmianie.

start-rozwoj-sukces-empower-network

Jeśli chcesz w końcu wziąć swoje życie w własne ręce, chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy oraz podążać razem ze mną w tym kierunku, zapoznaj się z wszystkimi informacjami pod zakładkami na górze tego bloga i podejmij decyzję odnośnie współpracy.

6 myśli nt. „Co To Jest Empower Network?

  1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

   Nie ma takiej możliwości, aby całkowicie usunąć swoje konto z EN, ale można po prostu anulować subskrypcje na comiesięczne płatności na opłacane produkty i aby to zrobić – wystarczy przejść w swoim „biurze” pod zakładkę „My Account” i w podzakładce „My Subscriptions”, anulować wybrane/wszystkie subskrypcje klikając w tabeli przycisk „Cancel” przy wybranych produktach.

   Odpowiedz
    1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

     Witaj. Nigdy w życiu nie było w Empower Network takiej opcji płatności jak PayPal 🙂 Zawsze wpłaciło się kartą debetową lub kredytową.

     Poza tym nie można usunąć konta z EN – zostaje ono na stałe w systemie. Możesz anulować płatności abonamentowe i system nie będzie ich pobierał.

     Jeśli planujesz dołączyć do EN, to nie z linków za pośrednictwem mojego bloga, bo system przypisze Ciebie i tak do kogoś innego – ja obecnie nie korzystam z programu partnerskiego EN (nie opłacam go), więc rejestrując się z mojego linku – trafisz pod kogoś innego. Obecnie korzystam tylko z ich systemu blogowego i zakupionych szkoleń.

     Odpowiedz
  1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

   Niestety nie. Nie można swojego konta na stałe usunąć z EN, także automatycznie nie ma też możliwości zmiany sponsora.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.