Archiwa kategorii: Empower Network – Ogólne Sprawy

Jak w 12 Minut Stracić $1600 w Empower Network?

Niedawno pisałem o tym, że miło jest otrzymywać maile z Empower Network informujące o tym, że ktoś dołączył do naszej grupy partnerów, że otrzymujemy prowizję wygenerowaną dzięki zakupom poleconych itp. ...ale zdarzają się też dni, które dają mocno do myślenia…

W 2013 roku (albo początkiem 2014r.) opisałem pokrótce historię jednego człowieka, który nazywa się Tony Rush. Człowiek ten dołączył do Empower Network i kupił kilka najtańszych produktów – podobnie jak większość ludzi działa, Tony na początku podchodził do tematu ostrożnie, dlatego też nie kupował pozostałych produktów, tylko bazował na tych kilku podstawowych… natomiast kwalifikacją do tego, aby otrzymywać prowizje od sprzedaży poszczególnych produktów, jest ich wcześniejszy zakup.

Pewnego dnia Tony siedząc w domu, dostaje powiadomienie na tel. kom. Czytaj dalej

Jeden z Sekretów Sukcesu Głównego Założyciela Empower Network

David Wood – o nim oczywiście jest mowa w tytule tego artykułu…

david-wood-empower-network

Jeśli obserwujesz Empower Network od jakiegoś czasu, to zapewne wiesz, że David Wood miał taki epizod w swoim życiu, iż był osobą bezdomną – miał wtedy tylko swój stary samochód, w  którym mieszkał, laptop z dostępem do Internetu, kupiony za pożyczone od mamy pieniądze.

…i pytanie – co wtedy David robił? Szukał liny, żeby się powiesić? Dołączył do grupy ulicznych żebraków? …czy może szukał jakiegoś rozwiązania, aby wyjść z swojej nieprzyjemnej sytuacji życiowej?

Czytaj dalej

Jak Budować Grupę Partnerów w Empower Network?

Zapewne każdy człowiek, który dołącza do Empower Network, chciałby pozyskiwać min. kilku nowych partnerów tygodniowo do swojej grupy, aby jego dochody rosły możliwie jak najszybciej. Miło jest otrzymywać wiadomości e-mail od głównego założyciela Empower Network, informujące o zapisie nowego poleconego, o sprzedaży jakiegoś produktu i naliczonej prowizji itd. (takie jak np. na poniższym obrazku).

dawid-wood-informacja-o-nowych-poleconych Czytaj dalej

System Blogowy Empower Network, Czy WordPress? Który Lepszy?

 

Jeśli obserwujesz biznes Empower Network, to zapewne wiesz, że głównym produktem Empower Network, jest wirusowy system blogowy. Od początku działalności Empower Network, system blogowy w tej firmie był oparty o popularny na całym świecie WordPress.

WordPress jest „darmowym” systemem blogowym i w zasadzie jest to bardzo dobry system (również go używam), dający duże możliwości w kwestii stworzenia bloga, jego dowolnej modyfikacji itp., ale ma też swoje wady, jak każdy system.  Właściciele Empower Network dokonali potężnej inwestycji w nowy system blogowy, która łącznie z kwestiami marketingowymi wyniosła ok. $3 mln, a efekty tej inwestycji widoczne są od drugiej połowy 2013 roku, kiedy został uruchomiony wirusowy system blogowy – początkowo nazywany jako BlogBeast (obecnie jest nazywany po prostu wirusowym systemem blogowym) Czytaj dalej

Nie Znam Języka Angielskiego – Czy Mogę Zarabiać w Empower Network?

Firmę Empower Network LLC oraz działania jej właścicieli (David Wood i David Sharpe) obserwuję od kilku miesięcy, natomiast zacząłem działać w tym biznesie tak w 100% aktywnie ponad miesiąc temu.

Początkowo myślałem, żeby ten biznes rozwijać tylko na rynkach anglojęzycznych, ponieważ wszystkie produkty/szkolenia dostępne w Empower Network są w języku angielskim, tak więc są dostosowane dla osób znających ten język. Faktem jest, że warto jest znać język angielski jeśli ktoś chce się rozwijać i zacząć zarabiać duże pieniądze, ponieważ David Wood i David Sharpe stworzyli bardzo wartościowe narzędzia i szkolenia, przekazują w nich sporo wiedzy, która po prostu zmienia życie (od zmiany osobistej – zmiany myślenia/nastawienia do ludzi, świata, pieniędzy… po ogromne zmiany w kwestii materialnej) Czytaj dalej