Archiwa tagu: biznes online

$25 Miesięcznie za Wirusowy System Blogowy w Empower Network – Czy To Się Opłaca?

Istnieje sporo darmowych systemów blogowych, jak np. Blog.Onet.pl, Blogger.com, Blox.pl, ale największym ich minusem jest fakt, że na Twoim blogu utworzonym na „darmowej” platformie blogowej, będą pojawiały się reklamy. Jeśli myślisz poważnie o biznesie online, to musisz się liczyć z kosztami, tworzenie bloga na darmowym systemie nie ma sensu – reklamy, które będą pojawiały się na Twoim blogu, będą pochodziły często od konkurencji, która będzie Ci odbierać Twoich potencjalnych klientów, czy też partnerów do danego biznesu.

Wyjątkiem pod względem pojawiających się reklam jest Czytaj dalej

Nie Znam Języka Angielskiego – Czy Mogę Zarabiać w Empower Network?

Firmę Empower Network LLC oraz działania jej właścicieli (David Wood i David Sharpe) obserwuję od kilku miesięcy, natomiast zacząłem działać w tym biznesie tak w 100% aktywnie ponad miesiąc temu.

Początkowo myślałem, żeby ten biznes rozwijać tylko na rynkach anglojęzycznych, ponieważ wszystkie produkty/szkolenia dostępne w Empower Network są w języku angielskim, tak więc są dostosowane dla osób znających ten język. Faktem jest, że warto jest znać język angielski jeśli ktoś chce się rozwijać i zacząć zarabiać duże pieniądze, ponieważ David Wood i David Sharpe stworzyli bardzo wartościowe narzędzia i szkolenia, przekazują w nich sporo wiedzy, która po prostu zmienia życie (od zmiany osobistej – zmiany myślenia/nastawienia do ludzi, świata, pieniędzy… po ogromne zmiany w kwestii materialnej) Czytaj dalej