Archiwa tagu: system blogowy empower network

Jeden z Sekretów Sukcesu Głównego Założyciela Empower Network

David Wood – o nim oczywiście jest mowa w tytule tego artykułu…

david-wood-empower-network

Jeśli obserwujesz Empower Network od jakiegoś czasu, to zapewne wiesz, że David Wood miał taki epizod w swoim życiu, iż był osobą bezdomną – miał wtedy tylko swój stary samochód, w  którym mieszkał, laptop z dostępem do Internetu, kupiony za pożyczone od mamy pieniądze.

…i pytanie – co wtedy David robił? Szukał liny, żeby się powiesić? Dołączył do grupy ulicznych żebraków? …czy może szukał jakiegoś rozwiązania, aby wyjść z swojej nieprzyjemnej sytuacji życiowej?

Czytaj dalej

Jak i Po Co Przedrukowywać Artykuły Na Blogu w Systemie Empower Network?

Jeśli interesuje Ciebie marketing internetowy, pozycjonowanie stron, zarabianie w Internecie… to prawdopodobnie wiesz o istnieniu czegoś takiego jak serwisy z artykułami do przedruku. Jednym z tego typu serwisów najpopularniejszych w Polsce jest Artelis.pl

Jeśli nie wiesz, o co w tym chodzi, to… niektórzy użytkownicy takich serwisów, piszą artykuły na różne tematy, z założenia przekazując w nich wartościową wiedzę, natomiast inni użytkownicy, którym spodoba się taki artykuł, mogą legalnie pobrać go z całą jego zawartością i umieścić na swojej stronie lub blogu… i to jest właśnie „przedrukowanie artykułu”. Czyli kopiowanie treści, grafik itp. bez zgody właściciela i umieszczanie ich na swoich stronach, blogach itp. jest przestępstwem (kradzieżą), natomiast „przedrukowanie” artykułu z takiego serwisu na swój, jest w pełni legalne…

…czyli Ty dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz mieć w ciągu chwili wartościowe Czytaj dalej

System Blogowy Empower Network, Czy WordPress? Który Lepszy?

 

Jeśli obserwujesz biznes Empower Network, to zapewne wiesz, że głównym produktem Empower Network, jest wirusowy system blogowy. Od początku działalności Empower Network, system blogowy w tej firmie był oparty o popularny na całym świecie WordPress.

WordPress jest „darmowym” systemem blogowym i w zasadzie jest to bardzo dobry system (również go używam), dający duże możliwości w kwestii stworzenia bloga, jego dowolnej modyfikacji itp., ale ma też swoje wady, jak każdy system.  Właściciele Empower Network dokonali potężnej inwestycji w nowy system blogowy, która łącznie z kwestiami marketingowymi wyniosła ok. $3 mln, a efekty tej inwestycji widoczne są od drugiej połowy 2013 roku, kiedy został uruchomiony wirusowy system blogowy – początkowo nazywany jako BlogBeast (obecnie jest nazywany po prostu wirusowym systemem blogowym) Czytaj dalej

Empower Network 2.0 (env2) – Przełom w Biznesie Online

Empower Network zapowiedział na przełomie lipca i sierpnia 2013r. poważne zmiany, które prawdopodobnie, będą widoczne już we wrześniu 2013.

Dla członków Empower Network wiadomym jest, że głównym produktem tej firmy jest wirusowy system blogowy. Blogi tworzone w Empower Network bardzo dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu członkowie pozyskują darmowy ruch na swojego bloga, który z kolei zaprojektowany jest w ten sposób, aby konwertować ten ruch na sprzedaż.

Czytaj dalej