Empower Network 2.0 (env2) – Przełom w Biznesie Online

Empower Network zapowiedział na przełomie lipca i sierpnia 2013r. poważne zmiany, które prawdopodobnie, będą widoczne już we wrześniu 2013.

Dla członków Empower Network wiadomym jest, że głównym produktem tej firmy jest wirusowy system blogowy. Blogi tworzone w Empower Network bardzo dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu członkowie pozyskują darmowy ruch na swojego bloga, który z kolei zaprojektowany jest w ten sposób, aby konwertować ten ruch na sprzedaż.

Na chwilę obecną, blogi tworzone w Empower Network oparte są o popularny na całym świecie system WordPress, aczkolwiek dla osób, które wiedzą w jaki sposób tworzyć blogi na WordPressie, obecny system w Empower Network stawia przed nimi wiele ograniczeń (okrojone możliwości).

env2-empower-networkEmpower Network 2.0 (env2)…

W związku z tym, że założyciele Empower Network (David Wood i David Sharpe) słuchają swoich partnerów, ich potrzeb… postanowili wprowadzić wielki przełom w swojej firmie. Otóż już niedługo zobaczymy nową odsłonę Empower Network…już niedługo w Empower Network pojawi się nowy system blogowy z ogromną liczbą nowych funkcji i możliwości, pojawi się również aplikacja mobilna, dzięki której będzie możliwe prowadzenie własnego bloga w bardzo prosty sposób za pośrednictwem telefonu komórkowego, pojawi się również narzędzie „silnik konwersji sprzedaży”.

Nowy system blogowy, który został zaprezentowany kilka tygodni temu w Denver (USA) robi naprawdę duże wrażenie mnogością świetnych funkcji, łatwością tworzenia bloga i wprowadzania dowolnych zmian. Nie wiem, czy jakikolwiek system blogowy na świecie jest wstanie dorównać temu, który już niedługo będziemy używać w Empower Network.

Wkrótce więcej szczegółów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.