Jak Budować Grupę Partnerów w Empower Network?

Zapewne każdy człowiek, który dołącza do Empower Network, chciałby pozyskiwać min. kilku nowych partnerów tygodniowo do swojej grupy, aby jego dochody rosły możliwie jak najszybciej. Miło jest otrzymywać wiadomości e-mail od głównego założyciela Empower Network, informujące o zapisie nowego poleconego, o sprzedaży jakiegoś produktu i naliczonej prowizji itd. (takie jak np. na poniższym obrazku).

dawid-wood-informacja-o-nowych-poleconych

…ale żeby takie wiadomości zaczęły do Ciebie przychodzić na skrzynkę mailową, musisz najpierw sobie na ten efekt zapracować. 

Wielu ludzi myśli na zasadzie, że wystarczy zarejestrować się do Empower Network, opłacić abonamenty i samo wszystko się zrobi, a za tydzień lub kilka tygodni, pieniądze zaczną płynąć szerokim strumieniem… ale to tak nie działa. 

Budowanie biznesu w oparciu o Empower Network jest bardzo podobnym procesem, jak rejestracja własnej firmy w dowolnej branży i jej rozwój – na rozwój biznesu po prostu trzeba czasu i nieustannego działania (zwłaszcza jeśli nie dysponujesz dużymi środkami finansowymi, żeby szybko wypromować ten biznes).

Więc Jak Budować Swój Biznes Oparty o Empower Network?

Metod tak naprawdę jest mnóstwo, ale jednym z takich istotnych dla mnie sposobów jest prowadzenie własnego bloga i jego pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych

Jest to metoda, która nie daje szybkich rezultatów, ale w dłuższej perspektywie czasu, ma ona ogromny sens – dlaczego?

Zastanów się… co z tego, że dołączysz np. do Empower Network, jak nikt nie będzie wiedział o Twoim istnieniu i o tym, że działasz w tym biznesie? Co z tego, że wyślesz jednorazowo mail do swoich znajomych lub obcych osób, które potraktują go jako spam lub coś niepoważnego i wyrzucą do kosza? Co z tego, że dodasz jakieś ogłoszenie np. na grupie biznesowej na Facebooku, jak za chwilę pojawi się sporo innych ogłoszeń i zostanie ono zepchnięte na odległe strony?

Takie działania jak powyżej, powodują, że dzisiaj jesteś, jutro Ciebie nie ma… natomiast dobrze wypozycjonowany w wyszukiwarkach (zwłaszcza w Google) blog, sprawia, że „stale jesteś obecny/a” i w każdej chwili inne osoby, mogą zobaczyć, czym się zajmujesz, mają kontakt do Ciebie i wiedzą jak podjąć współpracę. 

…jest taka prosta zasada – jak chcesz osiągnąć sukces, to buduj swój biznes w oparciu o to, z czego korzystasz i z czego jesteś szczerze zadowolony/a. Ciężko jest budować biznes na siłę. Jeśli nie podoba Ci się koncepcja danej firmy, jeśli nie korzystasz z produktów tej firmy, to nie będziesz ich szczerze polecać innym osobom – będziesz je im „wciskać” na siłę, żebyś mógł/mogła zarobić, ale tak naprawdę w tym przypadku efekt będzie zupełnie odwrotny…

Firma Empower Network Powstała Dzięki…

Główny założyciel Empower Network, czyli David Wood, kiedy stał się osobą bezdomną i miał tylko swój stary samochód oraz laptopa kupionego za pożyczone pieniądze od rodziców – zgadnij co robił? Jak pewnie się domyślasz – prowadził swój blog. Codziennie umieszczał wpisy na swoim blogu i później na wszelkie dostępne dla niego sposoby, promował ten blog i wpisy w Internecie.

W ciągu kilku mies. jego sytuacja, jego stan finansów, zaczął się bardzo mocno zmieniać… i to był początek do czegoś większego – do pomysłu, który uczynił zarówno jego, jak i wielu innych ludzi bogatymi.

…ten pomysł, to oczywiście biznes Empower Network, oparty właśnie o system blogowy

Czy Prowadzenie Bloga i Pozycjonowanie Jest Trudne?

Tak naprawdę, dopóki nie wystartujesz, nie zaczniesz działać, to wszystko wydaje się w życiu trudne – jak postawisz pierwszy krok, to każdy następny spowoduje, że będziesz sobie coraz lepiej radzić…

Samo utworzenie bloga w Empower Network, to jest kwestia jednego kliknięcia + jego konfiguracja. Po konfiguracji możesz swobodnie pisać na blogu o czym chcesz. Warto jednak pisać na tematy, które Ciebie interesują, bo wtedy łatwo Ci przekazywać wartościowe dla innych ludzi informacje w „naturalny” sposób, a nie „na siłę”. 

Pozycjonowanie w największym skrócie, polega na działaniach zmierzających do tego, aby Twój blog wyświetlał się w wynikach wyszukiwania organicznego w wyszukiwarkach internetowych na pierwszych miejscach na istotne słowa i frazy kluczowe, powiązane z tematyką Twojego bloga (najważniejsze miejsca są od 1-3, ale do 5-tego miejsca są istotne), czego celem jest pozyskiwanie darmowego ruchu z wyszukiwarek internetowych (pozyskiwanie odwiedzających, którzy są zainteresowani tematyką, którą poruszasz) – np. mój blog, na którym się znajdujesz i drugi blog utworzony w systemie blogowym Empower Network, wypozycjonowałem na miejsca 1 i 3 na frazę kluczową „empower network”.

Prowadzenie bloga i jego pozycjonowanie

Natomiast jak pozycjonować swój blog utworzony w systemie Empower Network? – tego uczę bezpłatnie swoich partnerów biznesowych, którzy współpracują ze mną w ramach biznesu Empower Network. Jeśli chcesz się nauczyć pozycjonowania i interesuje Ciebie biznes Empower Network, to zapraszam do współpracy

—> Rejestracja w Empower Network