Jak w 12 Minut Stracić $1600 w Empower Network?

Niedawno pisałem o tym, że miło jest otrzymywać maile z Empower Network informujące o tym, że ktoś dołączył do naszej grupy partnerów, że otrzymujemy prowizję wygenerowaną dzięki zakupom poleconych itp. ...ale zdarzają się też dni, które dają mocno do myślenia…

W 2013 roku (albo początkiem 2014r.) opisałem pokrótce historię jednego człowieka, który nazywa się Tony Rush. Człowiek ten dołączył do Empower Network i kupił kilka najtańszych produktów – podobnie jak większość ludzi działa, Tony na początku podchodził do tematu ostrożnie, dlatego też nie kupował pozostałych produktów, tylko bazował na tych kilku podstawowych… natomiast kwalifikacją do tego, aby otrzymywać prowizje od sprzedaży poszczególnych produktów, jest ich wcześniejszy zakup.

Pewnego dnia Tony siedząc w domu, dostaje powiadomienie na tel. kom. o otrzymanej wiadomości e-mail. Patrzy na tytuł wiadomości, a tam inf. od Empower Network „Gratulujemy, właśnie straciłeś $2000 prowizji…”. Tego dnia Tony otrzymał dwie lub trzy takie wiadomości… Tony stracił kilka tysięcy dolarów jednego dnia, bo nie podjął wcześniej poważnej decyzji odnośnie rozwoju swojego biznesu w oparciu o Empower Network.

…natomiast ten dzień zmienił w jego życiu wszystko, ponieważ kupił wtedy wszystkie produkty dostępne w Empower Network, żeby nie tracić więcej prowizji – dzisiaj Tony jest jednym z kilkunastu milionerów w Empower Network, dzięki właśnie swojej decyzji i późniejszym działaniom.

Historia Lubi Się Powtarzać…

Ja współpracuję z Empower Network blisko półtorej roku i praktycznie do wczoraj, budowałem ten biznes w oparciu o jeden produkt, czyli w oparciu o system blogowy, ale tak naprawdę to nie jest droga do dużych sukcesów finansowych w tym biznesie. 

Oczywiście system blogowy i blogi, dzięki któremu można utworzyć – można wykorzystać na wiele sposobów i np. w oparciu o system blogowy, budować również inne biznesy (tak jak ja to robię)… ale w samym biznesie Empower Network, jeden produkt i możliwość uzyskiwania z niego prowizji, nie daje możliwości mocnego „przyspieszenia” w kwestii wysokości dochodów, bo otrzymuje się najniższą prowizję..

Wczoraj ja otrzymałem kilka maili (systemowych) od człowieka, który nazywa się David Wood (czyli twórca Empower Network), których tytuły wyglądają następująco:

utracone-prowizje-empower-network

„Gratulacje, właśnie straciłeś prowizję z produktu…” 

Mój wynik z wczoraj, to $1600 straconych prowizji (minus opłaty transakcyjne) – w jednym dniu…! 🙂

…to nie jest strata jakiej obawia się większość ludzi, że „zainwestują w dany biznes i stracą pieniądze” – to jest strata wynikająca z tego, że właśnie nie „zainwestowałem” wcześniej większej kwoty pieniędzy w główne produkty w Empower Network.

Także jeśli planujesz budować swój biznes w oparciu o Empower Network lub już współpracujesz z Empower Network, to ucz się na moich i innych ludzi błędach, zamiast je powtarzać (chociaż muszę przyznać, że ten moment, kiedy dociera do człowieka, ile stracił przez błędną decyzję lub brak szybkiej decyzji – jest mocno motywujący…)

—> Tutaj Możesz Dołączyć Do Empower Network