Jak Zarabiać w Empower Network?

W Empower Network możesz być tylko klientem i kupować produkty oraz korzystać z nich, możesz również być partnerem, czyli możesz kupować produkty oraz zarabiać na ich sprzedaży/polecaniu innym osobom.

Zdecydowanie warto jest być partnerem firmy Empower Network LLC, a nie  tylko klientem, ponieważ zarabia się tutaj aż 70% prowizji, co przy obecnych cenach produktów i rozwiązaniach, które daje nam firma powoduje, że zarobki są naprawdę duże.

Prowizje jednorazowe od zakupu dokonanego przez poleconych, sięgają $3000 (najwyższa prowizja). Oprócz tego są prowizje miesięczne od produktów abonamentowych (np. od platformy blogowej KALATU za $25/mies., czy też od produktu Inner Circle za $100/mies.)

Budując swój biznes w oparciu o Empower Network, budujesz sobie stałe źródło pasywnego dochodu, dzięki produktom abonamentowym – Ty co miesiąc płacisz za te produkty, Twoja grupa partnerów również płaci co miesiąc, a na Twoje konto wpływa 70% prowizji + prowizje jednorazowe od najdroższych produktów.

Te wszystkie przykładowe zdjęcia z czekami, które umieściłem na tym blogu, to nie jakaś bajka, coś niemożliwego… tylko rzeczywistość, prawdziwi ludzie… Coraz więcej ludzi osiąga niesamowite efekty w Empower Network…

check-justin-verrengia-empower-network

W Empower Network to jest piękne, że nie ma tak jak w innych firmach tylko jednorazowych prowizji od sprzedaży, ale masz miesięczne prowizje „stałe” od swoich partnerów , co daje ogromną różnicę i potężne możliwości.

Ważne! Aby móc otrzymywać prowizje z zakupów dokonywanych przez osoby z naszej struktury, trzeba najpierw samodzielnie zakupić dany produkt.

Przykład: jeśli po rejestracji w Empower Network opłacisz tylko system blogowy KALATU za $25 oraz opłacisz konto partnerskie, a także zaczniesz polecać ten biznes i produkty innym osobom, natomiast Twój polecony kupi od razu system blogowy za $25 oraz produkt INNER CIRCLE za $100, to Ty stracisz 70% prowizji od tych $100 (otrzyma ją Twój sponsor) – otrzymasz tylko prowizję od systemu blogowego, opłaconego przez Twojego partnera.

Musisz po prostu przed swoimi poleconymi wykupić produkty, z których chcesz czerpać korzyści finansowe w postaci 70% prowizji.

chris-campbell-czek-empower-network

Jak Wygląda Struktura (Plan Zarobkowy/Prowizyjny) w Empower Network?

Budowa struktury w przypadku każdego dostępnego produktu w Empower Network w planie prowizyjnym/zarobkowym, wygląda tak samo.

Załóżmy, że poniższy plan zarobkowy dotyczy systemu blogowego za $25 miesięcznie. Zobacz wideo, jak wygląda plan zarobkowy (prowizyjny) i od których poleconych należą Ci się prowizje (zawsze w wysokości 70%).

strategia-grupa-empower-network

Kwalifikacja do Otrzymywania Prowizji ze Sprzedaży

Tak jak na górze tego artykułu napisałem, żeby otrzymywać prowizje od zakupów swoich poleconych i ich poleconych itd., musisz wcześniej niż oni, kupić konkretne produkty w Empower Network.

Tutaj jest również interesująca kwestia:

Jak Twoja struktura rozbuduje się do kilku poziomów (załóżmy, że 9-ciu) i np. ludzie od poziomu 1-8 nie kupią produktu najdroższego za $3500 (a Ty będziesz mieć wszystkie wykupione), natomiast człowiek z poziomu 9-tego wykupi MASS INFLUENCE FORMULA za $3500, to Ty otrzymasz prowizję od tej sprzedaży! 🙂

Podsumowując…

Powyższy plan zarobkowy dotyczy wszystkich produktów, które zakupią Twoi poleceni, ich poleceni itd. – tak samo wygląda podział prowizji w przypadku produktów za $100, $500, $1000 i $3500…

Ważne! Żeby móc zacząć zarabiać w Empower Network, musisz zapłacić min. za jeden produkt (np. system blogowy za $25) + $19,95 za aktywację konta partnerskiego – to są opłaty miesięczne. Już nie ma oferty „jednorazowej”, gdzie za konto partnerskie płaciło się od drugiego miesiąca (pierwszy miesiąc był za darmo). 

…obecnie jest dostępna opcja, dzięki której możesz przetestować system blogowy KALATU oraz program partnerski bezpłatnie przez 5 dni, także jeśli chcesz, to skorzystaj z tej oferty, zapisując się z poniższego linku:

—> Test systemu Przez 5 Dni bezpłatnie

…albo możesz od razu zapłacić za system blogowy i aktywować sobie konto partnerskie, klikając ten link:

—> Rejestracja w Empower Network i Opłacenie Systemu Blogowego

Zdjęcia przedstawiające czeki z zarobkami w powyższym wpisie, pokazują ponadprzeciętne wyniki finansowe członków Empower Network. Trzeba pamiętać o tym, że tego typu zarobki w Empower Network, wiążą się z ciężka pracą i własnymi decyzjami. Empower Network nie gwarantuje zarobków w jakiejkolwiek wysokości, ponieważ zależne są one tylko i wyłącznie od działań poszczególnych użytkowników – dokument „Income Disclosure”, przedstawiający przeciętne wyniki finansowe, dostępny jest na stronie: www.empowernetwork.com/income

skomentuj-artykul-blog-empower-network

8 myśli nt. „Jak Zarabiać w Empower Network?

 1. maciek

  Jest pewna nieścisłość jeśli chodzi o informacje o ofercie.
  Aby zarabiać w EN nie wystarczy zakupić system blogowy za 25$, należy praktycznie od razu wykupić dodatkowo aktualizację konta wykładając kolejne 19,95$. Nie jest tak, że pierwszy miesiąc mamy za darmo. Bez dodatkowej opłaty nie można nawet polecać programu EN (jak wejdziemy na nasz link partnerski – pojawia się komunikat, że nie jesteśmy upoważnieni do budowy struktury partnerskiej z uwagi na brak aktywacji konta partnerskiego). Zatem faktyczny koszt przystąpienia do biznesu jest wyższy, niż 25$. Ten szczegół sprawdziłem osobiście (również myślałem, że 25$ na początek wystarczy).

  Odpowiedz
  1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

   Nieprawda Macieju. Widocznie nie postępujesz zgodnie z sugestiami w Empower Network.. Rejestrując się w Empower Network, od razu musisz zapłacić za system blogowy $25 i po rejestracji w EN, w swoim panelu masz pierwszy punkt „Watch the Fast Start” i jak klikniesz w ten link, to znów masz pierwszy punkt „The First Core Commitment” – jak postąpisz zgodnie z inf. podanymi w wideo, to za pierwszy miesiąc nie płacisz $19.95..

   Odpowiedz
 2. maciek

  Wszelkie instrukcje (łącznie z omawianym filmem), które przejrzałem mówią o konieczności aktywacji konta partnerskiego, aby zarabiać pieniądze. Dopiero po opłacie dodatkowej kwoty 19,95$ mamy możliwość konfiguracji (aktywacji) ewalleta plus polecania programu. Jeśli przez pierwszy miesiąc (po pełnej aktywacji) zarejestrujemy przynajmniej jedną osobę (uzyskując prowizję od sprzedaży systemu blogowego – 25$) – to zgodzę się, że mamy konto za darmo. Innej drogi tutaj nie widzę (chyba, że ktoś nam po prostu to opłaci). Przynajmniej nigdzie nie znalazłem jak do tej pory takich wskazówek…

  Odpowiedz
  1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

   Macieju, zwróć uwagę na to, że ja działam w Empower Network i przechodziłem te same wszystkie kroki, które każdy nowy użytkownik musi przejść.. Ja Ci piszę, że za pierwszy miesiąc nie trzeba płacić tych $19.95 to nie trzeba. Czy piszę w języku chińskim?

   …oczywiście trzeba aktywować konto partnerskie, żeby móc zarabiać, ale jak postąpisz zgodnie z krokami opisanymi w systemie Empower Network (po rejestracji i opłaceniu systemu blogowego) to pierwszy miesiąc masz za darmo (nie płacisz tych $19.95), a od następnego miesiąca płacisz za system blogowy $25 + $19.95 za konto partnerskie..

   Odpowiedz
 3. maciek

  OK, wiem że działasz i piszesz zapewne prawdę. Nie jest moim celem podważyć Twoją wiedzę, muszę tylko dojść do prawdy, jak to działa… Akurat osoba, u której jestem nie zna tego zagadnienia, twierdzi że trzeba wszystko opłacić, można więc być zdezorientowanym. Dzięki za informację i pozdrawiam.

  Odpowiedz
  1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

   Na stronie z formularzem do rejestracji https://www.empowernetwork.com/join.php?id=allego jest informacja mówiąca o tym, że jeśli chcesz zarabiać 100% prowizji to będziesz musiał płacić miesięcznie $19.95 za konto partnerskie:

   I also understand that I can choose to become an affiliate in my online back office for only $19.95/month, and when I do, I will get the ability to re-sell this high-value blogging system online to my prospects and earn 100% of the commissions!

   …ale rejestrując się w Empower Network, od razu dokonujesz tylko opłaty za system blogowy i zgadzasz się na subskrypcję (czyli, że firma co miesiąc będzie pobierała z Twojej karty te $25 za system blogowy). Natomiast po rejestracji i zalogowaniu się do swojego konta, jak tylko przejdziesz do strony, gdzie można aktywować swoje konto partnerskie, pojawi się „jednorazowa oferta” aktywacji konta partnerskiego – jeśli tej strony nie zamkniesz, tylko dokonasz aktywacji konta partnerskiego, to za pierwszy miesiąc nie zapłacisz $19.95, natomiast aktywując to konto, dokonujesz „subskrypcji” i Empower Network będzie od następnego miesiąca (co miesiąc) pobierać z tej samej karty, którą zapłacisz za system blogowy, pobierać opłatę $19.95..

   To wszystko w tej kwestii 🙂 Myślę, że teraz jest to jasne. Natomiast osoba, która twierdzi, że trzeba wszystko płacić, być może właśnie zamknęła sobie stronę z jednorazową ofertą i przy drugim podejściu, musiała zapłacić od pierwszego miesiąca..

   Odpowiedz
 4. Paweł

  Jak czytam opis tego systemu to przypominają mi się piramidy finansowe. Dodam, że tego typu przedsięwzięcia są w Polsce karane.

  Odpowiedz
  1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

   Przypominają Ci się Pawle piramidy finansowe? – to w ilu działałeś, że Ci się przypominają? 🙂 …a tak na poważnie to Empower Network nie ma nic wspólnego z piramidą finansową, aczkolwiek jeśli masz inne zdanie na ten temat, to zasada jest prosta – trzymaj się z daleka od tej firmy.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.