Jeden z Sekretów Sukcesu Głównego Założyciela Empower Network

David Wood – o nim oczywiście jest mowa w tytule tego artykułu…

david-wood-empower-network

Jeśli obserwujesz Empower Network od jakiegoś czasu, to zapewne wiesz, że David Wood miał taki epizod w swoim życiu, iż był osobą bezdomną – miał wtedy tylko swój stary samochód, w  którym mieszkał, laptop z dostępem do Internetu, kupiony za pożyczone od mamy pieniądze.

…i pytanie – co wtedy David robił? Szukał liny, żeby się powiesić? Dołączył do grupy ulicznych żebraków? …czy może szukał jakiegoś rozwiązania, aby wyjść z swojej nieprzyjemnej sytuacji życiowej?

Klucz do sukcesu i zarazem sekret Davida…

Jak zarejestrujesz się w Empower Network i opłacisz abonament/y, to otrzymasz dostęp do kilku lekcji – jak działać, co robić, aby jak najszybciej zacząć budować swój biznes… i wśród tych wszystkich lekcji, jest lekcja 3 pod tytułem:

blogowanie-empower-network

…”bloguj dziennie” (czyli po prostu umieszczaj codziennie artykuły na swoim blogu).

David Wood w momencie ogromnego kryzysu w swoim życiu, zajął się właśnie prowadzeniem własnego bloga. Po 18 godzin na dobę tworzył i umieszczał artykuły na swoim blogu oraz promował swoje nowe artykuły na wszelkie możliwe i dostępne dla niego sposoby.

Takie działania przyczyniły się do tego, że w ciągu kilku miesięcy, David zaczął generować dochody rzędu kilku tysięcy dolarów miesięcznie w biznesie opartym o marketing sieciowy, który budował dzięki swojemu blogowi.

Na tym etapie można by było powiedzieć, że David Wood odniósł sukces, bo zaczął zarabiać więcej niż „średnia krajowa” w dość krótkim okresie czasu (budując wszystko od zera), ale ten „sukces” był tak naprawdę początkiem drogi do ogromnego sukcesu.

Ta determinacja, codzienne prowadzenie bloga i późniejsze dochody, spowodowały, że David wpadł na świetny pomysł, który jak się okazuje – jest wart grube miliony dolarów.

Ten pomysł, determinacja, działanie… przerodziły się w potężny biznes, skupiający setki tysięcy ludzi z całego świata… i jest nim oczywiście Empower Network.

Fundamentem tego biznesu jest oczywiście system blogowy – blog przyczynił się do ogromnych zmian w życiu Davida i później w życiu innych osób budujących własne biznesy w oparciu o Empower Network… dlatego też w Empower Network podkreślana jest mocno waga tego narzędzia, które jest „sercem” całego projektu.

Wykorzystaj Blog w Swoim Biznesie…

Nie ważne, czy prowadzisz własną firmę, czy budujesz biznes w oparciu o inną firmę działającą np. w marketingu sieciowym – blog jest świetnym narzędziem, które na pewno przyczyni się do wzrostu Twoich dochodów i budowy grupy partnerów, jeśli tylko potraktujesz to narzędzie poważnie…

Jeśli chodzi o system blogowy Empower Network, to często ludzie myślą, że rejestrując się w Empower Network i opłacając abonament na system blogowy – muszą prowadzić blog na temat Empower Network… natomiast absolutnie tak nie jest. 

W ramach opłacanego abonamentu, możesz utworzyć sobie max. 10 blogów i prowadzić je na dowolny temat, wybrany przez siebie, czyli dzięki systemowi blogowemu Empower Network, możesz budować dowolny biznes – możesz rozwijać dzięki niemu własną firmę (jeśli posiadasz), jeśli np. współpracujesz z jakąś firmą MLM – możesz budować biznes w jej oparciu, dzięki blogowi, który utworzysz w systemie Empower Network… Tak naprawdę system blogowy Empower Network, możesz wykorzystywać na wiele różnych sposobów, do celów, dla których jest Ci potrzebny…

Dobrym przykładem, może być tutaj jeden z moich blogów, utworzony na platformie Empower Network, który wykorzystuję do budowania biznesu opartego o polską firmę FAMILO http://zarabiajzfamilo.empowernetwork.com

…to wszystko w tym artykule – jeśli wnosi on jakąś wartość do Twojego życia, to polub go, udostępnij lub skomentuj…

Jeśli chcesz korzystać z systemu blogowego Empower Network, to tutaj możesz dokonać rejestracji i opłacić abonament na pierwszy miesiąc ($25 miesięcznie):

—> Dołącz Do Empower Network