KALATU – Nowy System Blogowy Firmy Empower Network w Fazie Testów

Testy KALATU rozpoczęły się w listopadzie 2014…

Nowa platforma blogowa KALATU zanim zostanie udostępniona wszystkim członkom Empower Network, testowana jest najpierw przez małą grupę osób/użytkowników.

Kalatu-PlatformaBlogowa

Czy KALATU Będzie Najlepszą Platformą Blogową Na Świecie? 

…właściciele Empower Network wydają mnóstwo pieniędzy na podstawę biznesu Empower Network, czyli na system blogowy. W tym momencie jest to już trzecia platforma blogowa. 

Najpierw był system blogowy oparty o WordPress, ale w bardzo okrojonej wersji (jeśli chodzi o wtyczki, opcje…), następnie w 2013 roku, została uruchomiona nowa autorska platforma blogowa, która działa do dzisiaj i w zasadzie jest bardzo prosta i wygodna w użytkowaniu, aczkolwiek ma też swoje wady – np. nie można zbyt wiele zmienić w wyglądzie swojego bloga i kwestia promocji swoich artykułów/bloga w portalach społecznościowych, również nie należy do najwygodniejszych. Już niedługo będziemy korzystać z platformy KALATU, która ponownie będzie oparta o system WordPress, ale ma być to platforma łatwa w użyciu dla osób bez doświadczenia i zarazem dająca duże możliwości, jeśli chodzi o promowanie bloga…

Założeniem właścicieli firmy Empower Network, czy też misją, jest zmiana życia możliwie jak największej grupy ludzi z całego świata, poprzez umożliwienie im zarabiania dużych pieniędzy w możliwie jak najłatwiejszy sposób.

…trzeba być ślepym, żeby nie dostrzegać tego, co robi David Wood dla ludzi, którzy dołączają do Empower Network. W 2013 roku firma wydała kilka milionów dolarów na stworzenie nowej platformy blogowej, a ile kosztuje kolejne przebudowanie całego systemu? – nie wiadomo…

Empower Network jest jedną z niewielu firm, które znam, gdzie założyciele są tak bardzo mocno nastawieni na sukces ludzi – nie działają w taki sposób, jak większość firm w Polsce, które dbają tylko o własną kieszeń – tutaj jest ogromne nastawienie na budowanie sukcesu członków Empower Network, dzięki czemu firma również odnosi coraz większe sukcesy.

Co Będzie Zawierała Nowa Platforma Blogowa KALATU?

…z pierwszych informacji, które przekazują testerzy wynika, że w systemie jest dostępnych sporo różnego rodzaju gotowych do użycia szablonów (miały być one w pełni edytowalne), każdy użytkownik platformy blogowej KALATU będzie miał możliwość zarządzania wieloma blogami za pośrednictwem jednego „panelu kontrolnego” (świetna sprawa – obecnie również tak jest).

Wygląda na to, że już wkrótce będziemy działać na nowej platformie blogowej KALATU. Jeśli chcesz być jedną z pierwszych osób, które zaczną korzystać z tego rozwiązania po oficjalnym starcie – Dołącz do Empower Network już teraz