KALATU Premium? Nowy Etap w Rozwoju Platformy Blogowej

Firma Empower Network przygotowuje się do wprowadzenia zmian w systemie blogowym KALATU.

Już na dniach, platforma blogowa KALATU będzie podzielona na dwa różne pakiety: na BASIC i PREMIUM.

Obecnie, gdzie jeszcze dzisiaj tego podziału nie ma – w ramach abonamentu mies. w kwocie $25 można utworzyć sobie max. 3 blogi, co też osobiście maksymalnie wykorzystuję – to są moje blogi utworzone na platformie KALATU:

blog-zarabiaj-z-familo

http://bloggingnetworkonline.com/ZarabiajzFamilo/  

http://blogforbusinessonline.com/BLOG_Zarabianie_w_Internecie/

http://www.lukaszgaluszka.com

Pakiet BASIC ma kosztować $25 mies. i prawdopodobnie nadal będzie można w ramach tego abonamentu tworzyć do 3 blogów. W ramach pakietu PREMIUM, będzie można utworzyć sobie do 10-ciu blogów (kwota abonamentu jeszcze nie została ustalona).

Dużym plusem platformy KALATU jest to, że nie ważne, który z tych pakietów ktoś sobie wybierze – nie ma żadnych limitów w kwestii transferu, czy też powierzchni dyskowej, także można tworzyć tyle w  artykułów, ile się chce, można dodawać tyle grafik, zdjęć, ile ktoś ma ochotę, kierować tak duży ruch na swój blog, jak się chce i ma się tutaj pewność, że blog będzie działał, że nie zabraknie nagle miejsca na serwerze na nowe grafiki… 

Tak wstępnie przedstawiają się nowe pakiety (być może jeszcze jakieś zmiany nastąpią przed uruchomieniem sprzedaży):

KALATU-Basic-Premium

W pakiecie PREMIUM, firma Empower Network daje do wyboru o wiele więcej szablonów pod różnego rodzaju blogi, dodatkowe wtyczki/narzędzia oraz hosting audio/wideo, na którym można będzie umieszczać swoje nagrania i później wstawiać je np. na swoich blogach lub stronach www. 

Warto tutaj przypomnieć również o tym, że platforma blogowa KALATU jest skierowana głównie do ludzi, którzy chcą zarabiać pieniądze dzięki swoim blogom, a nie do osób, które nie mają żadnego większego celu związanego ze swoim blogiem. 

Wszystkie narzędzia, wtyczki w KALATU są tak zrobione, aby pomóc użytkownikowi budować swoje listy mailingowe, aby pomóc pozyskiwać klientów i partnerów do biznesu i przede wszystkim, aby ułatwić ludziom budowanie swoich blogów – w KALATU robi się to bardzo łatwo… Dla „laika”, instalacja WordPressa na serwerze, podłączenie domeny, wszystkie konfiguracje i instalacje wtyczek, to po prostu dramat…, a w KALATU kilka kliknięć i jest utworzony blog. Później tylko prosta konfiguracja i można zacząć umieszczać swoje artykuły…