Nie Znam Języka Angielskiego – Czy Mogę Zarabiać w Empower Network?

Firmę Empower Network LLC oraz działania jej właścicieli (David Wood i David Sharpe) obserwuję od kilku miesięcy, natomiast zacząłem działać w tym biznesie tak w 100% aktywnie ponad miesiąc temu.

Początkowo myślałem, żeby ten biznes rozwijać tylko na rynkach anglojęzycznych, ponieważ wszystkie produkty/szkolenia dostępne w Empower Network są w języku angielskim, tak więc są dostosowane dla osób znających ten język. Faktem jest, że warto jest znać język angielski jeśli ktoś chce się rozwijać i zacząć zarabiać duże pieniądze, ponieważ David Wood i David Sharpe stworzyli bardzo wartościowe narzędzia i szkolenia, przekazują w nich sporo wiedzy, która po prostu zmienia życie (od zmiany osobistej – zmiany myślenia/nastawienia do ludzi, świata, pieniędzy… po ogromne zmiany w kwestii materialnej).

…w ostatnich tygodniach, nie dawała mi spokoju jedna myśl: „jak to zrobić, aby Polacy, którzy nie znają języka angielskiego, mogli zarabiać w Empower Network?”… w końcu jest to biznes działający na skalę globalną, a nie na zawężonym terenie. 

Cóż.. odpowiedź na to pytanie tak naprawdę jest prosta – osoby, które nie znają języka angielskiego, podejmując współpracę z Empower Network co prawda nie skorzystają w pełni intelektualnie z produktów, wiedzy, którą przekazują twórcy firmy, ale nie ma przeszkód w kwestii zarabiania –  można po prostu polecać ten biznes, budować swoją grupę partnerów i zarabiać 100% prowizji od ich zakupów (można prowadzić swojego bloga opartego na systemie EmpowerNetwork i pozyskiwać dzięki niemu partnerów do swojego biznesu w Empower Network..)

tracey-walker-czek-czerwiec2013

Świetnym rozwiązaniem w tym biznesie jest fakt istnienia kilku produktów abonamentowych – kupujesz te produkty, płacisz za nie co miesiąc, polecasz Empower Network  innym osobom i jak one dokonają również subskrypcji na miesięczne płatności abonamentów, to masz stały, pasywny dochód co miesiąc! – te produkty kosztują $25 i $100 – masz przykładowo 10-ciu poleconych, od których należą Ci się prowizje i którzy kupią te dwa produkty – miesięcznie zarabiasz $1250 praktycznie bez wykonywania pracy..

Ten blog powstał z myślą głównie o osobach, które chcą zarabiać pieniądze online, ale najważniejszą barierą/przeszkodą jest dla nich brak znajomości języka angielskiego.

Podejmując współpracę bezpośrednio ze mną w Empower Network lub z jednym z moich partnerów, pomożemy Ci pokonać barierę językową, dając Ci konkretne instrukcje, co i jak trzeba robić w Empower Network, żeby zarabiać (znajdziesz je na tym blogu, na Fan Page-u, otrzymasz drogą mailową lub po prostu kontaktując się bezpośrednio).

…aczkolwiek jedna istotna sprawa dla jasności: nikt za Ciebie nie będzie pracował – Ty musisz chcieć coś zrobić ze swoim życiem, coś zmienić w nim, a nie patrzeć na czyjeś ręce, myśląc, że dostaniesz wszystko za nic – musisz działać.

Czy w Empower Network naprawdę można zarobić?

Na tym blogu pod poszczególnymi zakładkami możesz zobaczyć przykładowe zdjęcia osób wraz z czekami, które otrzymali członkowie tego biznesu na wydarzeniach organizowanych co jakiś czas przez Empower Network – Ci ludzie zarobili kwoty kilkudziesięciu tysięcy, czy też ponad stu tysięcy dolarów w okresie od ok. 3 miesięcy do ok. roku czasu od momentu startu w tej firmie (niektórzy z tych ludzi, byli kompletnie „spłukani” zaczynając swoje działania w Empower Network i mimo tego stanu, bardzo szybko „z dna wyszli na szyt”..)

Jeszcze lepszym przykładem jest tutaj Vick Strizheus, który stworzył system marketingowy powiązany z Empower Network – od momentu startu swojego systemu BIG IDEA MASTERMIND, Vick zarobił $710 000 w ciągu 28 dni, później zarabiał ok. $18 000 dziennie, a obecnie założył sobie cel, że chce zarabiać $1000 000 miesięcznie (i zapewne niedługo osiągnie swój cel).

zarobki-empowernetwork-big-idea-mastermind

Na stronie  wyjaśniającej, czym jest BIG IDEA MASTERMIND, można znaleźć sporo rekomendacji w wersji video od osób, które zarabiają w Empower Network oraz usłyszeć/zobaczyć, ile te osoby zarobiły i w jakim czasie..

Np. Agnes z Francji zarobiła $2650.00 w ciągu pierwszych 2 tygodni, Christian Ministry zarobił $8500.00 w ciągu pierwszych 6-ciu tygodni… zobacz:

—-> Big Idea Mastermind

…żeby było jasne – rejestrując się za pośrednictwem strony Big Idea Mastermind do Empower Network, otrzymuje się oprócz dostępu do swojego konta w Empower Network i wszystkich produktów/narzędzi, także dostęp do systemu Big Idea Mastermind, w którym znajdują się dodatkowe szkolenia, narzędzia marketingowe (np. strony landing page, banery itp.) – jest to zdecydowanie opcja dla osób, które znają język angielski, bo ludziom, którzy nie znają tego języka, nie przydadzą się te szkolenia…

W Big Idea Mastermind można uzyskać dostęp do tych narzędzi/szkoleń za darmo i w zależności od tego, który produkt wykupisz w Empower Network, tym samym uzyskasz odpowiedni status konta w BIM (Big Idea Mastermind) i otrzymasz dostęp do odpowiednich materiałów szkoleniowych (są tam konta od BASIC do DIAMOND).

Tak więc jeśli znasz język angielski i chcesz się uczyć, rozwijać w kwestii biznesu online, rejestruj się za pośrednictwem strony Big Idea Mastermind, jeśli nie znasz angielskiego to rejestruj się bezpośrednio do Empower Network… jeśli oczywiście zdecydujesz się na współpracę..

 

Czy firma Empower Network jest uczciwa?

Szczerze mówiąc już mam serdecznie dość programów zarobkowych/biznesów, które obiecują dużo, a w rzeczywistości się w nich traci.. W przypadku Empower Network nie widzę żadnej rzeczy, do której można by się było „przyczepić”..

Jest to legalna działalność (firma zarejestrowana w USA), właściciele „są wszędzie” – ten biznes jest ich życiem, udzielają się na blogach, na Facebooku, tworzą wydarzenia dla członków Empower Network na żywo w różnych miastach USA, na Hawajach.. są dostępne informacje o pracownikach Empower Network, jest normalny kontakt z obsługą… nikt niczego nie ukrywa, nie kombinuje…

Nasze zarobki są zależne tylko i wyłącznie od naszych osobistych działań – zasady współpracy są jasno określone.

…żeby nie zrobić z tego wpisu niekończącej się opowieści 🙂 … zapoznaj się proszę dokładnie z informacjami pod poszczególnymi zakładkami i po prostu zdecyduj, czy chcesz w tym biznesie działać, czy nie.

Pozdrawiam,

Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.