O AUTORZE/KONTAKT

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Ja nazywam się Łukasz Gałuszka. Jestem właścicielem firmy handlowo-usługowej i sklepu empower-network-lukasz-galuszkainternetowego Allego 2. Jestem również blogerem oraz partnerem kilku firm (polskich i zagranicznych) działających na zasadzie MLM (czyli marketingu wielopoziomowego). Tworzę grafikę komputerową na własne potrzeby (i biznesów, w których działam), blogi na WordPressie i w Empower Network, a także zajmuję się pozycjonowaniem stron, blogów, sklepów… w wyszukiwarkach internetowych (również na potrzeby własne/rozwoju biznesów, w których działam).

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, to na drugim blogu opisałem swoją historię – tutaj <—

Jeśli zainteresował Ciebie temat Empower Network, Twojego rozwoju dzięki produktom tej firmy i budowania biznesu w oparciu o te produkty, które generują dla partnerów po 70% prowizji, to przede wszystkim zapoznaj się najpierw dokładnie z informacjami na tym blogu odnośnie biznesu Empower Network i podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

—> Tutaj Możesz Dokonać Rejestracji w Empower Network

Jeżeli znasz język angielski i poważnie myślisz o swoim rozwoju i budowaniu biznesu online, to rejestracji do Empower Network, możesz dokonać za pośrednictwem systemu BIG IDEA MASTERMIND, aby otrzymać jeszcze więcej świetnej wiedzy i narzędzi marketingowych

—> Co To Jest BIG IDEA MASTERMIND i Jak Się Zarejestrować?

Jeśli coś dla Ciebie będzie nie jasne w kwestii Empower Network i współpracy w ramach tego biznesu, to skontaktuj się ze mną:

e-mail: lukaszgaluszka@10g.pl

Skype: lukasz7galuszka

Jestem również na Facebooku: https://www.facebook.com/lukasz.galuszka1

Uwaga! Nie interesuje mnie współpraca w jakimkolwiek „nowym” biznesie i marnowanie czasu na czytanie/rozmawianie na taki temat, tak więc bardzo proszę nie pisać/nie kontaktować się ze mną w celu proponowania mi współpracy w ramach „nowych biznesów”, w których być może działasz.

Blog na którym się właśnie znajdujesz, oparty jest o system blogowy WordPress, natomiast oczywiście korzystam również z wirusowego systemu blogowego KALATU w Empower Network – pod spodem podaję kilka przykładowych blogów, które utworzyłem i prowadzę w systemie Empower Network:

http://zarabiajzfamilo.empowernetwork.com

http://zarabianieprzezinternet.empowernetwork.com 

Krótko podsumowując, system blogowy KALATU w Empower Network – jest bardzo prosty w obsłudze (zgodnie z założeniami twórców tego biznesu) i bardzo szybko tworzy się tutaj swoje blogi.