Oferta Empower Network

Empower Network posiada w swojej ofercie kilka bardzo wartościowych produktów, generujących 70% prowizji z ich sprzedaży.

Oto aktualne produkty Empower Network:

1. Wirusowy System Blogowy – Platforma Blogowa KALATU

Jest to „flagowy” produkt Empower Network. Ten system blogowy został stworzony przez marketerów, dla marketerów…

Niektórzy ludzie wydają sporo pieniędzy za stworzenie bloga przez projektanta, a trochę później zdają sobie sprawę z tego, że ten projektant nie miał pojęcia o tworzeniu bloga pod kątem rynku, sprzedaży… projektowanie i marketing to dwie różne umiejętności..

Wirusowy System Blogowy (The Viral Blogging System) to zarówno ładny wygląd, jak również blog zoptymalizowany pod kątem marketingu internetowego. Płacąc za system blogowy KALATU w Empower Network, otrzymujesz gotowy do użycia blog, który możesz wykorzystać do budowania swojego biznesu opartego o Empower Network lub budowania innych biznesów, w których działasz.

Po opłaceniu abonamentu, wystarczy kilka kliknięć na swoim koncie w Empower Network i masz utworzony blog. Taki blog możesz edytować i wprowadzić na nim zmiany według własnych preferencji (np. zmienić grafikę, opisy, dodać różne elementy…). Później pozostaje tylko prowadzenie tego bloga na wybrany przez siebie temat/tematy w języku polskim, angielskim czy dowolnym innym…

blog-zarabianie-w-internecie

Blogi oparte na systemie KALATU w Empower Network szybko się pozycjonują w wyszukiwarkach internetowych (im więcej odwiedzających, tym więcej potencjalnych klientów/partnerów dla Ciebie).

Płacąc abonament za system blogowy, nie musisz się znać na tworzeniu bloga od podstaw, na wgrywaniu plików na serwer, na integracji domeny z Twoim blogiem… Tutaj większość jest już zrobione dla Ciebie, a to co nie jest zrobione, to z kolei są gotowe instrukcje, jak coś zrobić (np. jak podłączyć domenę do bloga). Ty tylko spokojnie prowadzisz swój blog, umieszczasz artykuły, zdjęcia itp.

2. INNER CIRCLE – Dostęp do Nagrań Audio

W ramach tego produktu/abonamentu otrzymuje się dostęp do nagrań audio z ludźmi, którzy osiągnęli sukces – nagrania z „legendami” marketingu, z mówcami motywacyjnymi, z ludźmi, którzy działają aktywnie i osiągają duże sukcesy.

Uczestnictwo w INNER CIRCLE, to tak naprawdę trening sposobu/zmiany myślenia na taki, który popchnie Cię w stronę sukcesu.

inner-circle-nagrania

Tych nagrań możesz słuchać gdzie chcesz – biegając, sprzątając dom, ćwicząc, czy też jadąc samochodem.

Słuchając codziennie nagrań INNER CIRCLE, Twój umysł będzie się rozwijał, zaczniesz ponownie wierzyć w siebie, zainspiruje Cię sukces innych ludzi i zrozumiesz, że Ty też możesz osiągnąć swoje marzenia i cele.

inner-circle-produkt

Ludzie, z którymi zostały przeprowadzone wywiady (i będziesz mieć dostęp do ich wypowiedzi), mówią o osiąganiu nieprzeciętnych rezultatów oraz o tym, jak te rezultaty osiągają.

3. Top Producer Formula

Produkt szkoleniowy stworzony przez głównego założyciela Empower Network (David Wood) oraz kilku milionerów z Empower Network. Celem tego treningu jest nauczenie osób, które zakupią produkt Top Producer Formula, jak mają sponsorować nowych partnerów do swojego biznesu w obecnych czasach, kiedy jest mnóstwo różnych biznesów i reklam tych biznesów na każdym kroku.

David Wood i pozostałe osoby pokazują formułę, dzielą się swoimi sekretami, jak sprzedawać w niewidoczny sposób, jak pozyskać rodzinę, znajomych, sąsiadów do swojego biznesu bez zapraszania ich…

4. TEAM BUILDING FORMULA

Formuła, prawa i zasady, którymi dzieli się David Wood w ramach tego produktu szkoleniowego, spowodowały, że:

– zasponsorował ponad 5000 osób do swojego biznesu

– zbudował organizację, która wygenerowała sprzedaże na ponad 130 milionów dolarów w ciągu 2 lat

– wykreował ponad 14-stu milionerów

– pomógł ponad 140 osobom wygenerować dochody w kwotach 6-cio cyfrowych

– pomógł ponad 5000 osób wykreować dochody w 5-cio cyfrowych kwotach

– pomógł ponad 30.000 osób zwiększyć dochody z ich działalności

5. MASS INFLUENCE FORMULA

W ramach tego produktu, otrzymuje się dostęp do 8-miu modułów, których cel główny jest jeden – nauka, jak wpływać na ludzi, aby robili to czego Ty chcesz (w biznesie, w życiu osobistym…)

mass-influence-formula-empower-network

6. MEDIA HOSTING

Hosting – miejsce, gdzie możesz umieszczać swoje nagrania audio i wideo oraz później dzielić się tymi nagraniami np. na swoim blogu, stronie www itd. 

Taki serwis, jak np. YouTube nie lubi marketingowców – czasem zdarzają się takie sytuacje, że YouTube zawiesza na stałe konta użytkowników i na przykład kilka lat pracy, umieszczania materiałów wideo, idzie na marne. 

Jak sam David Wood wspomina – ich firma (Empower Network) lubi ludzi zajmujących się marketingiem sieciowym i takich głupot nie robią, jak np. YouTube (a raczej Google, do którego należy YouTube)…

– miejsce na serwerze: 50GB

– przepustowość: 50GB

hosting-video

Do swoich nagrań wideo możesz przypisać unikalne tytuły, opisy oraz słowa kluczowe. Widea możesz umieszczać na swoich stronach/blogach, możesz pobierać je na dysk twardy swojego komputera. Są tutaj dostępne również takie ustawienia jak np.: automatyczny start odtwarzania wideo w momencie jak ktoś wejdzie na Twoją stronę, po zakończeniu Wideo może być ono automatycznie ponownie odtwarzane. Są również dostępne statystyki odwiedzin/wyświetleń wideo, także możesz monitorować skuteczność swoich działań.

Oferta hostingu video została stworzona głównie z myślą o rozwoju biznesów online

Wszystkie produkty/szkolenia są w języku angielskim – oczywiście swój blog można prowadzić w dowolnym języku.

Wiesz już jak potężnymi narzędziami (produktami) do zmiany osobistej i zmiany sytuacji finansowej dysponuje Empower Network. Dowiedz się teraz, w jaki sposób zarabia się w tym biznesie (pod zakładką Jak Zarabiać w Empower Network?) i podejmij decyzję dot. współpracy.

sukces-w-empower-network

2 myśli nt. „Oferta Empower Network

 1. Adam

  Co konkretnie oznacza Wirusowy System Blogowy? W jaki sposób ten system pomaga w pozycjonowaniu? Normalnie jeśli chcę na blogu promować np. perfumy, muszę stworzyć wartościowy kontent, ściągać ruch wszelkimi znanymi mi metodami, zachęcać do komentowania i linkowania do wpisów.
  Tutaj jak sądze jest podobnie i nie rozumiem w czym może mi pomóc ten system.
  Umieszcza linki do mojego bloga na blogach innych uzytkowników systemu?
  Rozmieszcza moje banery na innych blogach?
  Wstawia wartościowe komentarze pod wpisami?
  A może to po prostu kolejna platforma blogowa i nic więcej za 25$/mc?

  Odpowiedz
  1. EmpowerNetwork Łukasz Galuszka Autor wpisu

   Adamie, chyba Tobie odpisywałem na mail, ale.. tutaj możesz zobaczyć/usłyszeć trochę inf. na temat „wirusowego systemu blogowego” http://youtu.be/C6ga7TiL2TA (nagranie z przed roku – trochę zmian w systemie od tamtego czasu nastąpiło).

   Oczywiście umieszczanie na blogu wartościowych treści, linkowanie itd. to podstawa. Platforma EN, czy pracownicy EN nie zrobią tego za Ciebie… ale jest tutaj bardzo fajna opcja do „przedrukowywania” wpisów, która ma charakter „wirusowości” – np. jak umieścisz na swoim blogu wartościowe treści, to każdy użytkownik EN, może bardzo szybko i łatwo przedrukować Twój wpis na swój blog z całą jego zawartością (z linkami, grafikami, wideo..).

   Druga kwestia – przycisk „Likes” pod wpisami. W tym przypadku również każdy użytkownik EN, któremu się spodoba Twój wpis, jak kliknie w ten przycisk – w jego profilu EN, pojawi się tytuł i link do tego wpisu..

   Przycisków społecznościowych G+ i Tweetera myślę, że nie trzeba tłumaczyć – również mają wpływ na wirusowe rozprzestrzenianie się treści..

   Można stworzyć nagranie audio przy pomocy wbudowanego narzędzia do nagrywania i umieścić je w wpisie. Wklejane grafik i wideo do wpisów jest bardzo proste – np. kopiujesz link z YouTube do nagrania, umieszczasz ten link w odpowiednim polu, system automatycznie dopasowuje wielkość okna wideo do szablonu bloga i w trakcie tworzenia wpisu (w edytowanym wpisie) można odtworzyć to wideo. Grafika jak jest z byt duża, system również automatycznie dopasowuje ją do szablonu bloga..

   Empower Network zrezygnowało z zaawansowanych funkcji na rzecz prostoty użytkowania systemu. To jest w zasadzie kwestią kluczową w tym systemie blogowym – prostota użytkowania. Są tutaj tylko najważniejsze opcje/elementy potrzebne do budowania własnego biznesu.

   Na samym początku system blogowy w Empower Network był oparty o WordPress, ale tamten system sprawiał wielu użytkownikom problemy, także założyciele firmy postanowili zapytać użytkowników, co jest dla nich najważniejsze, z czym mają problemy… i na tej podstawie stworzyli nowy, autorski system blogowy. Teraz z tego systemu korzystają nawet ludzie w wieku po 70-tce i radzą sobie z tworzeniem własnych blogów…

   W systemie blogowym Empower Network wszystko o wiele szybciej robi się niż np. na WordPressie – konfiguracja bloga, dodawanie i przedrukowywanie wpisów…

   …i blogi tworzone w subdomenach np. TwojaNazwa.empowernetwork.com szybko się pozycjonują w wyszukiwarkach – np. blog http://dominator-marketing.empowernetwork.com wypozycjonowałem na najważniejsze (konkurencyjne) frazy kluczowe w ciągu ok. 1,5 tygodnia na miejsca 1-5

   Jest dużo kwestii związanych z tym systemem blogowym, o których można byłoby pisać – dla mnie najważniejsze to: prostota użytkowania, szybkość dodawania wpisów itd., dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

   Mam kilka blogów utworzonych na WordPressie i faktem jest, że jest sporo przydatnych wtyczek itp., aczkolwiek wygodniej jest mi korzystać z systemu EN i głównie na nim obecnie działam.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.