Potężne Zmiany w Empower Network w Najbliższych Miesiącach…

David Wood (główny założyciel Empower Network) ma bardzo duży cel, związany z użytkownikami/partnerami firmy. Być może wiesz, że w ciągu kilku lat działania firmy, kilkanaście osób stało się milionerami, dzięki Empower Network.

David jednak nie poprzestaje na tym – jego cel zakłada, że min. 100 osób rocznie stanie się milionerami, dzięki Empower Network… ale żeby ten cel zrealizować, trzeba dokonać wielu zmian i mają one nastąpić w ciągu ok. 6-ciu miesięcy… niektóre z nich już następują i o tym za chwilę…

Nowy System Blogowy?

Być może pamiętasz, że od początku istnienia firmy, system blogowy w Empower Network, był oparty o WordPress… ale w bardzo „okrojonej” wersji. W 2013 miało miejsce uruchomienie nowego, autorskiego systemu blogowego, którego koszty wyniosły ok. 3 mln dolarów. Ten system działa do dziś, jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze, ale okazuje się, że firma jednak powróci do WordPressa (widocznie system WordPress, daje o wiele większe możliwości rozwojowe..) i jedną właśnie z tych zmian, ma być całkowite przebudowanie systemu blogowego, a także przebudowanie panelu partnera oraz dodanie nowych opcji i możliwości.

Szybsze Wypłaty z Empower Network…

W ostatnich dniach, w Empower Network, nastąpiły zmiany w kwestii portfela elektronicznego, który był używany do wypłat. Co prawda nasze konta jeszcze są aktywne w tym portfelu, ale jest on zastępowany przez nowy. Firma Empower Network podjęła współpracę z Global Payroll Gateway, Inc (GPG) i konieczna jest obecnie konfiguracja nowego konta w portfelu elektronicznym, ponieważ na stary, wypłaty już nie będą realizowane.

Jaki jest plus tej zmiany dla użytkownika? 

Przede wszystkim dostępność zarobionych prowizji do wypłaty po „tygodniu” czasu od ich naliczenia, zamiast po dwóch (tak jak było do tej pory) – zawsze naliczone prowizje, będą dodawane do portfela elektronicznego w piątki.

Jeśli jesteś użytkownikiem Empower Network i otrzymałeś/aś mail od Global Payroll Gateway „Your Pay from Empower Network”, to znaczy, że zostało dla Ciebie utworzone konto w GPG i musisz je aktywować/skonfigurować… i robisz to w następujący sposób:

1) zaloguj się do swojego konta w Empower Network

2) przejdź pod zakładkę My Account, a następnie pod My Commissions

3) kliknij przycisk Login to My Secure GPG Commission Account

4) kliknij w link Take me to My GPG Dashboard

5) wpisz PIN i kliknij zapisz (ten PIN w międzyczasie powinien do Ciebie przyjść w oddzielnej wiadomości e-mail – ja otrzymałem ten mail z PIN-em po ok. 10-ciu minutach, także cierpliwości)

6) teraz powinien się pojawić ekran powitalny ze strony GPG

Teraz możesz się zalogować, dodać swoją kartę debetową/kredytową do wypłat, dodać nr. swojego konta bankowego, na które chcesz zlecać wypłaty… (zachowaj sobie mail z PIN-em albo przepisz PIN i swoje ID z Empower Network na kartkę i zachowaj).

Dodatkowo na skrzynkę mailową, otrzymasz taką wiadomość, jak poniżej – potwierdzającą aktywację konta w GPG…

GPG-Empower-Network

 

To nie wszystko w kwestii zmian w Empower Network… 

To co najbardziej ucieszy wielu użytkowników, to fakt, że Empower Network w ciągu ok. pół roku, ma również wprowadzić tłumaczenia wszystkiego na kilka języków – strona, produkty… Nie wiadomo tylko, czy wśród tych kilku języków znajdzie się również język polski, aczkolwiek nawet jeśli go nie będzie, to i tak Empower Network „otwiera dla nas kolejne granice” w kwestii działań. 

Jeśli jeszcze nie współpracujesz ze mną w Empower Network, to rejestracji możesz dokonać tutaj:

—> Załóż Konto w Empower Network

Pamiętaj również, że zarobki, o których wspomniałem w powyższym wpisie (dot. celu „tworzenia” min. 100 milionerów rocznie), nie są gwarantowane przez firmę. Jest to tylko przykład możliwości, które daje firma Empower Network i są to zarobki nietypowe. Firma nie gwarantuje jakichkolwiek zarobków, bo wyniki zależne są od wielu czynników (głównie od pracy własnej). Informacje na temat zarobków, dostępne są na stronie Empower Network:

—> Income Disclosure