Rejestracja w Empower Network

Rejestracja w Empower Network w zasadzie nie jest trudna, aczkolwiek jeśli nie znasz języka angielskiego, to lepiej postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku, którą przygotowałem (poniżej możesz ją pobrać).

Pamiętaj o jednej rzeczy – dokonując rejestracji w Empower Network, od razu dokonujesz opłaty abonamentu za system blogowy w kwocie $25 (płacisz kartą kredytową/debetową MasterCard lub Visa). Po rejestracji i zalogowaniu się do swojego konta, pierwszym Twoim krokiem będzie aktywacja konta partnerskiego (koszt to $19,95 miesięcznie), dzięki któremu możesz zarabiać 70% prowizji od sprzedanych produktów – opłaty te są abonamentami miesięcznymi, dokonujesz subskrypcji (czyli co miesiąc z twojej karty automatycznie Empower Network będzie pobierał takie kwoty).

Uwaga! Wypełniając formularz rejestracyjny, nie używaj polskich znaków jak np. ł, ą, ż itp. wpisując swoje dane, bo mogą pojawić się problemy. Twoja nazwa użytkownika będzie częścią adresu Twojego pierwszego bloga, tak więc zastanów się przed rejestracją nad swoją nazwą użytkownika, jakiej użyć – adres Twojego bloga będzie wyglądał tak: http://TwojaNazwaUżytkownika.empowernetwork.com

—>> Instrukcja Krok Po Kroku Jak Dokonać Rejestracji (Pobierz)

przycisk-rejestracja-empower-networkPo rejestracji w Empower Network, opłaceniu abonamentu za system blogowy i aktywacji konta partnerskiego, napisz do mnie na adres: lukaszgaluszka@10g.pl aby otrzymać dostęp do materiałów/instrukcji, jak postępować w dalszych krokach, jak zarabiać itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.