Rękawica Została Rzucona – Czas Podjąć Wyzwanie (21 Day Blogging Challenge)

Wraz z nadejściem (uruchomieniem) nowej platformy blogowej KALATU, zostało również stworzone wyzwanie dla członków społeczności Empower Network o nazwie „21 Day Blogging Challenge”, czyli każdy, kto podejmie się tego wyzwania – przez 21 dni, ma codziennie umieszczać nowy artykuł na swoim blogu.

W związku z tym wyzwaniem, został stworzony specjalny „mechanizm”, którego celem jest codzienne motywowanie użytkowników do działania, do codziennego blogowania. Oprócz tego, że system codziennie przypomina nam o „obowiązku” umieszczenia nowego artykułu na blogu, wysyłając e-mail na naszą skrzynkę, dodatkowo w systemie blogowym KALATU, mamy informacje, który to jest dzień podjętego wyzwania…

21DayBloggingChallenge-EmpowerNetwork

Dlaczego jest to tak ważne, aby codziennie przez 21 dni blogować?

21 – 30 dni, to przełomowy czas, jeśli chodzi o wyrobienie sobie nowego nawyku. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu – musisz się pozbyć starych, ograniczających Ciebie nawyków, a wyrobić sobie nowe, które będą Cię „popychać” w stronę osiągania swoich marzeń, celów…

Jeśli przez 21 dni, codziennie będziesz prowadził/a swój blog, umieszczając nowe treści i wyrobisz sobie nawyk blogowania, to będziesz to robić również później.

Jak wiele przykładów (głównie z zagranicy) pokazuje – blog potrafi zdziałać cuda w kwestii drastycznego zwiększenia dochodów, a raczej to bloger może zdziałać te „cuda” przy użyciu bloga, pod warunkiem, że blogowanie stanie się Twoim codziennym „rytuałem”.

Jak Może Pomóc Tobie Platforma Blogowa KALATU w Rozwoju Biznesu?

Ta platforma blogowa jest tak stworzona, żeby maksymalnie pomóc Ci w budowaniu listy mailingowej (co jest podstawą w biznesie online) oraz pozyskiwaniu partnerów do Empower Network.

System KALATU jest „ustawiony” głównie pod kątem budowania swojego biznesu w oparciu o Empower Network (np. gotowe materiały odsyłające do konkretnych tuneli sprzedażowych, które można wstawić kilkoma kliknięciami pod nowo utworzonym artykułem…), aczkolwiek można swój blog oczywiście dowolnie skonfigurować pod jakikolwiek biznes, produkt, hobby…

Ja Podjąłem Podwójne Wyzwanie…

Od kilku działam w ramach 21 Day Blogging Challenge, ale ja podjąłem się podwójnego wyzwania, bo utworzyłem nowy blog na platformie KALATU i prowadzę go w języku angielskim, a zważywszy na to, że nie znam języka angielskiego perfekcyjnie, to automatycznie zmuszam siebie do nauki nowych słów, zwrotów itd., aby mój nowy blog nie składał się tylko z mnóstwa błędów… 🙂 Faktem jest jednak, że przez cały czas powinniśmy przekraczać swoje granice, niszczyć głupie ograniczenia… i właśnie nowym blogiem, przełamuję kolejną swoją granicę oraz granice krajów – warto wyjść z biznesem na „głębsze wody”, niż zamykać się tylko np. na terenie Polski.

Nowy blog znajduje się pod adresem: www.lukaszgaluszka.com

Obecnie prowadzę aktywnie 4 blogi (kilka pozostałych, raz na jakiś czas aktualizuję), a Ty? -chcesz się podjąć tego wyzwania 21-dniowego, czy tak, jak większość ludzi, wolisz słuchać wymówek, które podsuwa Ci podświadomość?

W każdym razie tutaj zostawiam link do wyzwania, jeśli się na nie zdecydujesz:

www.lukaszgaluszka.com/21DayBloggingChallenge