System Blogowy Empower Network, Czy WordPress? Który Lepszy?

 

Jeśli obserwujesz biznes Empower Network, to zapewne wiesz, że głównym produktem Empower Network, jest wirusowy system blogowy. Od początku działalności Empower Network, system blogowy w tej firmie był oparty o popularny na całym świecie WordPress.

WordPress jest „darmowym” systemem blogowym i w zasadzie jest to bardzo dobry system (również go używam), dający duże możliwości w kwestii stworzenia bloga, jego dowolnej modyfikacji itp., ale ma też swoje wady, jak każdy system.  Właściciele Empower Network dokonali potężnej inwestycji w nowy system blogowy, która łącznie z kwestiami marketingowymi wyniosła ok. $3 mln, a efekty tej inwestycji widoczne są od drugiej połowy 2013 roku, kiedy został uruchomiony wirusowy system blogowy – początkowo nazywany jako BlogBeast (obecnie jest nazywany po prostu wirusowym systemem blogowym).

system-blogowy-wordpress

Blogi Oparte o System WordPress…

WordPress jest świetnym systemem blogowym i jest nawet przetłumaczony na język polski, aczkolwiek, aby utworzyć taki blog „na własną rękę”, musisz mieć wykupiony serwer, wykupioną domenę, musisz umieć obsługiwać program do przesyłania plików systemu/bloga na serwer, musisz wiedzieć w jaki sposób połączyć domenę z przesłanymi na serwer plikami, skonfigurować cały system + ewentualnie zainstalować różne przydatne wtyczki.. Musisz znać się na tworzeniu grafiki komputerowej lub zapłacić za jej stworzenie grafikowi komputerowemu…

Jest wiele kwestii, z którymi większość ludzi nie potrafi sobie poradzić i rezygnuje z tworzenia własnego bloga.

Blogi Oparte o Wirusowy System Blogowy Empower Network

Tutaj sprawa od samego początku jest prosta – utworzenie pierwszego bloga w Empower Network z gotową grafiką, to dosłownie kwestia kliknięcia w jeden przycisk i po tym etapie, możesz już zacząć tworzyć pierwsze wpisy i podstrony, a w międzyczasie skonfigurować swój blog, dostosowując kolorystykę tła, tekstów itp., zmieniając czcionki według własnych preferencji, ustalając opisy i tagi meta… Jest to bardzo proste. Jedynym „problemem” dla niektórych osób, może być tutaj bariera językowa (system w języku angielskim), aczkolwiek ja pomagam w tej kwestii (stworzyłem instrukcje w języku polskim, dzięki którym obsługi systemu blogowego nauczysz się w ciągu kilku godzin).

System blogowy Empower Network oszczędza sporo czasu – utworzenie bloga to chwila, dodawanie nowych wpisów jest łatwiejsze niż na WordPressie i zajmuje mniej czasu.. Poza tym ten system blogowy jest bardzo prosty w obsłudze, z czym sobie każdy człowiek bez względu na wiek poradzi.

Blogerzy, którzy korzystali do tej pory z systemu blogowego Worpress mogą powiedzieć, że system blogowy udostępniany przez Empower Network jest ograniczony pod względem funkcji względem WordPressa – tutaj po prostu zostały „wyrzucone” wszystkie funkcje, które powodowałyby trudności dla osób nie ogarniających kwestii technicznych.

Celem twórców Empower Network (David Wood, David Sharpe), było stworzenie systemu blogowego, z którego każdy człowiek może skorzystać… dzięki któremu każdy człowiek możesz budować swój biznes online bez martwienia się o kwestie techniczne. I to zdecydowanie Empower Network się udało osiągnąć, bo korzystają z tego systemu nawet ludzie w wieku ponad 70 lat!

Trzeba też wspomnieć, że wirusowy system blogowy Empower Network jest tak zbudowany, aby pomagać budować użytkownikom swój biznes w oparciu właśnie o Empower Network, natomiast oczywiście możesz dostosować swój blog do czegokolwiek, czym się zajmujesz, o czym chcesz pisać…

To kilka moich przykładowych blogów utworzonych w systemie Empower Network:

Świadomy Klient 

http://swiadomyklient.empowernetwork.com

Dominator Marketing – Zarabianie w Internecie

http://dominator-marketing.empowernetwork.com

Zarabianie Online i Motywacja

http://allego.empowernetwork.com

Jeśli interesuje Ciebie temat zarabiania pieniędzy w Internecie właśnie na blogach, to zaglądaj na ten blog:

http://zarabianieprzezinternet.empowernetwork.com

…i oczywiście jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną i Empower Network, to:

—> Dołącz Do Mojej Grupy Partnerów w Empower Network