WYPŁATY

Jeśli obserwujesz różne biznesy internetowe lub w nich działasz, to zapewne nie jeden raz spotkałeś/aś się z trudnościami pt.”procesor płatniczy” w kwestii wypłat, czy też dokonywania zakupów. Dla nas Polaków wiele procesorów płatniczych, nie jest wygodnym sposobem na dokonywanie zakupów lub wypłat, ponieważ nie jeden raz trzeba korzystać jeszcze dodatkowo z serwisów pośredniczących (np. kantor internetowy).

Empower Network Ma o Wiele Lepsze Rozwiązania…

Oprócz tego, że w Empower Network fascynuje mnie sporo wartości przekazywanych przez założycieli firmy (oraz wielu partnerów działających w ramach tego biznesu) …oraz ogromnych możliwości jeśli chodzi o rozwój osobisty i dochody, to świetnie rozwiązana jest tutaj kwestia wypłat (co rzadko spotyka się w biznesach zagranicznych) – nie musisz mieć kont w procesorach płatniczych, nie trzeba kombinować, jak wypłacić swoje zarobki – wystarczy Ci Twoja karta kredytowa/debetowa MasterCard lub Visa albo nawet konto osobiste…

Zobacz wideo, jak można wypłacać swoje zarobki z Empower Network


Jeśli chodzi o koszty wypłat z Empower Network, to dokonując wypłaty na:

– konto bankowe (osobiste w PLN), zapłacisz $6 od transakcji, które pobierze eWallet, ale później jeszcze banki pobierają swoje prowizje (zapewne różne w zależności od banku)

– na kartę debetową/kredytową $6,95 od transakcji

Jeśli chodzi o limity kwotowe na transakcję, to:

– na kartę możesz zlecić wypłatę w kwocie od $1-$500 

– na konto bankowe możesz zlecić wypłatę od $25-$10 000

 

Przykładowe dowody wypłat z Empower Network:

1) Wypłata na konto bankowe – jest to wypłata, której proces zlecania, pokazałem w powyższym wideo

wyplata-empowernetwork-konto-bankowe

2) Wypłata na Kartę Debetową

Wypłata z Empower Network na kartę debetową

Jak możesz zauważyć na powyższych screenach – wypłacając $73,50 na kartę debetową (po potrąceniu przez eWallet opłaty za transakcję $6,95), otrzymałem 228,21zł.

Natomiast dokonując wypłaty na polskie konto bankowe w AliorSync (zlecenie tej wypłaty pokazane jest w powyższym wideo) w kwocie $73,48 (po potrąceniu $6 przez eWallet), otrzymałem na konto tylko 190,57zł. Dlaczego taka różnica? W tym przypadku dodatkowo jeszcze pośrednik pobiera prowizję..

Wniosek jest prosty – korzystniej jest wypłacać pieniądze z Empower Network na kartę debetową/kredytową niż na konto.