Zarabianie na Blogu. Sprawdzona Formuła Blogowania (David Wood)

Czy prowadząc bloga, można uzyskać niezależność finansową?

W Polsce temat zarabiania pieniędzy na blogach jest nadal dość ubogi. Jest stosunkowo niewiele osób, które utrzymują się z prowadzenia bloga/blogów. Jest coraz więcej ludzi prowadzących własne blogi, ale bez świadomości tego, jak mogą je wykorzystać, aby zarabiać pieniądze.

W USA blog jest potężnym narzędziem marketingowym. W Polsce świadomość „potęgi” tego narzędzia jest jeszcze niewielka. U nas jak mówi się o dużych zarobkach  generowanych na blogach, ludzie mają na myśli kilka tys. złotych, w USA coraz więcej blogerów zarabia od kilku tys. dolarów miesięcznie… najlepsi zarabiają nawet kilkaset tys. dolarów miesięcznie prowadząc blogi.

Jaki związek ma to wszystko z Empower Network?

Otóż głównym produktem w Empower Network jest system blogowy BLOG BEAST i właśnie wokół tego produktu cały biznes się „obraca”. Jeden z właścicieli firmy – David Wood, zaczął odnosić duże sukcesy finansowe właśnie dzięki prowadzeniu bloga, co stało się dal niego inspiracją do stworzenia biznesu opartego o system blogowy.

David Wood był człowiekiem bezdomnym, mieszkał w samochodzie. Za pieniądze pożyczone od mamy, kupił laptopa i zaczął prowadzić bloga oraz zagłębiać się w tajniki marketingu internetowego. Po miesiącach nauki i działań, kiedy efektów finansowych nie było widać, nagle jednego dnia, Dave zarobił kilka tys. dolarów – wtedy zmieniło się jego życie.. zobaczył, że ta „ścieżka, którą idzie” jest właściwa – od tamtego momentu David Wood zaczął generować zyski ok. $5000 tygodniowo..

Przegrani ludzie mówią „nie mam pieniędzy na start w biznesie, nie mogę zmienić swojego życia” – David Wood miał tylko laptopa – nie miał pieniędzy na reklamę, nie miał wiedzy na temat marketingu internetowego… Po prostu podjął decyzję, że zmienia swoje życie, zaczął się uczyć nowych rozwiązań, zaczął działać.. a co zbudował od 2009 roku w ciągu kilku lat z człowiekiem o imieniu David Sharpe, możesz sprawdzić pod nazwą „Empower Network”.

Tak więc jeśli nie masz pieniędzy i myślisz, że przez to nie masz szans na zmianę swojego życia, to jest to bzdura, którą sobie wmawiasz. Jeśli nie poddasz się, znajdziesz sposób na pozyskanie środków np. na start w biznesie Empower Network

 

Magiczna Formuła Blogowania…

David Wood stworzył wydarzenie na żywo o nazwie „The Magical Blogging Formula”, w którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz sprawdzoną formułą prowadzenia bloga, dzięki której możesz stać się człowiekiem bogatym tak jak David Wood, prowadząc bloga opartego o system blogowy BLOG BEAST..

Nagranie z tego wydarzenia dostępne jest tutaj:

formula-blogowania-Blog-Beast

—> Magiczna Formuła Blogowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.